Власники iPhone SE розчаровані. Смартфон отримав урізану функцію Haptic Touch

  3778

  Це не баг, а фіча. Apple не планує оновлення програмного забезпечення.

  Користувачі, які вже придбали новий iPhone SE 2020 року, виявили неприємний факт — функція Haptic Touch не працює з повідомленнями.
  На новому смартфоні тривале натискання на повідомлення в Центрі повідомлень або на екрані блокування не відображує різних опцій, що дозволяють користувачам швидко взаємодіяти з отриманим контентом.

  Я отримав свій SE вчора і дуже швидко зрозумів, що Haptic Touch не підтримуються в повідомленнях. Я не бачу жодного повідомлення про це, жоден огляд не згадав про це, жодне відео, яке я дивився, не згадувало про це. Haptic Touch працює для значків на домашньому екрані, але якщо ви перебуваєте на екрані блокування або в Центрі повідомлень і намагаєтеся утримувати на повідомленні для архівування або для швидкої відповіді, вам не пощастило, – користувач Reddit.

  Користувач Reddit подзвонив в службу підтримки Apple і поставив відповідне питання. Йому сказали, що компанія Apple не планує оновлення програмного забезпечення, щоб виправити цей момент.

  Більш того, як стверджує Метью Панзаріно з сайту TechCrunch, «це не баг, а фіча». Тобто все працює (не працює) саме так, як було задумано Apple.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин