Від 0 до 50% за 15 хвилин. Представлена ​​швидка зарядка Qualcomm Quick Charge 3+ для недорогих смартфонів

  134

  Xiaomi Mi 10 Lite Zoom стане першим смартфоном у світі на базі Snapdragon 765G з підтримкою Quick Charge 4+ і Quick Charge 3+.

  Останнім часом в індустрії смартфонів сформувалася тенденція на збільшення ємності акумуляторів, а також швидкості зарядки. Багато виробників активно працюють в даному напрямку, і якщо раніше швидка зарядка асоціювалася з потужністю 18 Вт, то тепер на ринку вже є смартфони з 65-ватними зарядками.

  Компанія Qualcomm, яка ще в 2017 році представила свій стандарт Quick Charge 4+, вчора офіційно анонсувала не Quick Charge 5 або 5 +, а Quick Charge 3+. Новий стандарт запропонує швидку зарядку для недорогих смартфонів.

  Ця функція буде доступна на смартфонах, які побудовані на базі однокристальних систем Qualcomm Snapdragon 765 і Snapdragon 765G, а також прийдешніх платформах Snapdragon. Xiaomi Mi 10 Lite Zoom стане першим смартфоном у світі на базі Snapdragon 765G з підтримкою Quick Charge 4+ і Quick Charge 3+.

  Основні особливості Quick Charge 3+:

  • Зарядка від 0 до 50% за 15 хвилин, на 35% швидше в порівнянні з попередніми поколіннями;
  • Температура нагріву менша на 9 градусів;
  • Quick Charge 3+ буде підтримувати стандартні кабелі та аксесуари, які підтримують напругу, що масштабується з кроком 20 мВ;
  • Quick Charge 3+ сумісний з пристроями Quick Charge попереднього покоління, а нові пристрої можуть працювати з аксесуарами Quick Charge 3+.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин