Facebook запустила конкурента Zoom: в Messenger Rooms можуть спілкуватися до 50 осіб

  447

  Важливо відзначити, що Messenger Rooms не має ніяких тимчасових обмежень.

  Сьогодні Facebook представила новий програмний продукт Messenger Rooms, який є своєрідною відповіддю сервісу Zoom, що став популярним на тлі пандемії коронавірусу.

  У Facebook Messenger вже були функції відеочату, але він був обмежений як за загальною кількістю людей, яким дозволено брати участь, так і на вимогу, щоб всі вони мали обліковий запис Facebook.

  У Messenger Rooms нові правила. Ви можете влаштовувати відеочати за участю до 50 осіб, причому навіть ті, у кого немає облікового запису Facebook, можуть приєднатися. Їм досить перейти за створеним автором конференції посиланням. Точно так же, як в Zoom. Важливо відзначити, що Messenger Rooms не має ніяких тимчасових обмежень.

  Якщо ви приєднаєтеся до відеочату через додаток Messenger, ви можете використовувати ефекти доповненої реальності і нові функції, такі як фони з ефектом занурення. Творець чату вибирає, хто може бачити і приєднуватися до нього, і може в будь-який час видалити кого-небудь, а також заблокувати чат, щоб до нього ніхто не приєднувався.

  Компанія обіцяє, що вона буде записувати ваші розмови і відеоролики.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин