Microsoft позбудеться однієї з найбільш непотрібних і дратівливих особливостей Windows 10

  150

  Windows 10 може отримати нове меню «Пуск» без живих плиток.

  Компанія Microsoft, нарешті, може позбутися однієї з найбільш непотрібних і дратівливих особливостей Windows 10, представивши в черговому оновленні Windows 10 нове меню «Пуск» без живих плиток. Про це повідомив ресурс WindowsLatest з посиланням на «обізнані» джерела.

  За словами цих джерел, в меню «Пуск» живі плитки будуть замінені на статичні іконки. Перероблене меню «Пуск» в класичному Windows 10 в підсумку стане таким же, як і в новій версії ОС – Windows 10X, орієнтованій на складні пристрої з двома екранами.

  Остаточне визволення від живих плиток очікується в великому оновленні Windows 10, яке вийде після осіннього релізу Windows 10 20H2. Якщо чутки виявляться правдивими, то це може статися в 2021 році.

  Живі плитки спочатку дебютували в мобільній операційній системі Windows Phone 7 разом зі стилем оформлення інтерфейсу Metro, потім перебралися на «велику» Windows 8, а пізніше і на Windows 10. Користувачам Metro не сподобався і Microsoft його позбулася, але живі плитки в меню «Пуск» збереглися досі.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин