Google обіцяє зробити сюрприз на презентації Samsung Galaxy S20

  153

  До презентації лінійки флагманських смартфонів Samsung Galaxy S20 залишається всього кілька днів. До цього моментe про пристрої відомо практично все, також ми знаємо, що Samsung представить новий складаний смартфон Galaxy Z Flip.

  Однак тепер з’явилися відомості про те, що в ході заходу Samsung Galaxy Unpacked відбудеться несподіваний анонс, який зробить пошуковий гігант Google.

  Компанія Google опублікувала офіційну заяву, в якій говориться про те, що під час заходу, присвяченого запуску Samsung Galaxy S20, буде зроблений якийсь «вражаючийчий анонс», пов’язаний з операційною системою Android.

  За однією з версій, які блукають у мережі, мова йде про вбудовану підтримку сервісу Google Duo в нових смартфонах Galaxy. З Південної Кореї надходили повідомлення про те, що Samsung працює над новим форматом відеоповідомлень для смартфонів.

  Згідно з іншою версією, Google планує продемонструвати оптимізований інтерфейс операційної системи Android для пристроїв, оснащених складними екранами, який дебютує саме Galaxy Z Flip.

  Презентація відбудеться 11 лютого.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин