“Воля” підвищує тарифи на інтернет і телебачення з 1 лютого

  801

  З 1 лютого найбільший в Україні кабельний провайдер “Воля” підвищить тарифи на послуги телебачення та інтернету.

  Про це повідомили в компанії, зміна тарифів відбудеться у абонентів всієї мережі покриття “Волі” на території України, передає БізнесЦензор з посиланням на Liga.net.

  Крім підвищення абонентської плати компанія також оптимізує лінійку тарифів.

  Як повідомляє “Воля”, перегляд тарифів пов’язаний з підвищенням українськими медіагрупи цін на власні канали для провайдерів кабельного телебачення більш ніж в 2 рази.

  Ми закуповуємо контент у найбільших медіагруп України: Інтер, StarLightMedia, Медіа Група Україна та 1+1. Це власники більше двадцяти найпопулярніших телеканалів: Інтер, НТН, К1, К2, МЕГА, Піксель , Zoom, Enter-фільм, СТБ, ICTV, Новий, М1, М2, Україна, НЛО ТБ, Індиго TV, 1+1, 2+2, ТЕТ, Плюсплюс і інші“, – відзначають в компанії.

  Провайдер вказує, що зростання ціни для абонентів є закономірним наслідком такого рішення.

  “Воля” вже опублікувала у себе на сайті оновлений прейскурант цін, дійсний з 1 лютого. В оновлених тарифах ширший список каналів (але не завжди), більше Гб на мобільний зв’язок партнера – lifecell, але і ціни теж вищі в середньому на кілька десятків гривень.

  Наприклад, “Київ: Інтернет усюди (200)” + “Кіно” до 31 січня коштує 199 грн, а з 1 лютого назву нового пакета – “Інтернет усюди (200)” + “Кіно (2 пристрої) special”. Його вартість – 239 грн. Кількість доступних каналів не змінюється – 45.


  • не пропусти

  • магазин