Microsoft Surface Pro X – надтонкий планшет з Windows 10 і найпродуктивнішою платформою Qualcomm

  430

  І мова не про Snapdragon 855 Plus.

  Кілька годин тому Microsoft представив Surface Laptop 3, котрий виділяється якимись маловідомими процесорами AMD Ryzen Surface Edition, але подробиць про них поки немає.

  Тепер же прийшла черга Surface Pro X – планшета на основі процесора Arm. В основі новинки лежить SoC Snapdragon 8cx, яка була представлена ще в грудні минулого року, але досі є темною конячкою, оскільки серійних пристроїв з нею в продажу немає. Попередні тести показували, що ця платформа здатна змагатися навіть з Core i5-8250U, так що саме вона може зробити сегмент Always Connected PC повноцінним.

  Правда, в Surface Pro X використовується якась спеціальна версія Snapdragon 8cx, яку сама Microsoft називає Surface SQ1. У чому відмінності, поки неясно, але Microsoft окремо зазначила, що енергоспоживання платформи становить 7 Вт.

  Surface Pro X отримав 13-дюймовий екран PixelSense роздільною здатністю 2880х1920 пікселів і тонкими рамками. Планшет важить 760 г при товщині всього 5,3 мм, а ціна складає 1000 доларів. Поки це все подробиці, які відомі про новинку.

  Джерело: MSPowerUser


  • не пропусти

  • магазин