Справжній конкурент Xiaomi з екраном 90 Гц і Snapdragon 855 Plus вийде вже за 2 дні

  59

  Пристрій буде одночасно випущено в Європі і Азії.

  Вчора Realme офіційно підтвердила, що Realme X2 Pro стане найдешевшим смартфоном на ринку, який буде оснащений однокристальною системою Snapdragon 855 Plus.

  Сьогодні було також оголошено, що він буде найдоступнішим смартфоном, який отримає екран з частотою оновлення картинки 90 Гц. Зображення підтверджує, що дисплей буде оснащений каплевидним вирізом під фронтальну камеру.

  Офіційна презентація пристрою відбудеться на прес-конференції, яка пройде вже 4 жовтня, тобто післязавтра, в Іспанії. Також виробник підтвердив, що пристрій буде одночасно випущено в Європі і Азії.

  Основна камера отримає чотири датчики зображення, включаючи головний роздільною здатністю 64 Мп, а також об’єктив з діафрагмою F/1,8. Крім того, буде ширококутна камера з кутом огляду 115 градусів, телеоб’єктив і камера для портретної зйомки, а смартфон отримає 20-кратний гібридний зум.

  Чому саме Realme варто вважати новим конкурентом Xiaomi? Утворена в минулому році компанія впевнено почуває себе на ринку Індії, випереджаючи всіх конкурентів з продажу. Крім того, Realme вже визнаний кращим брендом смартфонів в Індії.

  Джерело: Gizchina


  • не пропусти

  • магазин