Huawei планує встановити рекорд. Який на цей раз?

  78

  Сумарні продажі лінійки Huawei Mate 30 досягнуть 20 млн одиниць.

  Минулого тижня Huawei офіційно анонсувала лінійку смартфонів Huawei Mate 30. Після заходу генеральний директор Huawei Річард Ю (Richard Yu) заявив в інтерв’ю Android Authority, що американські санкції вплинуть на продажі смартфонів, але продажі в Китаї будуть рекордними, тому що це найбільш конкурентоспроможний 5G -флагман. Тобто Huawei очікує падіння світових продажів, але очікує значного зростання на своєму внутрішньому ринку.

  Річард Ю додав, що сумарні продажі лінійки Huawei Mate 30 досягнуть 20 млн одиниць. В ході презентації лінійки Huawei Mate 30 виробник заявив, що продажі Huawei Mate 20 перевищили 16 мільйонів одиниць.

  “Після американської заборони, яка набрала чинності в травні, наші продажі впали, але тепер вони дуже швидко відновлюються, бо користувачі люблять наші продукти. Я вірю, що ми можемо продати більш як 20 мільйонів смартфонів серії Mate 30”, – Річард Ю.

  Факт полягає в тому, що Huawei неухильно нарощує свою ринкову частку в Китаї. У другому кварталі, за даними дослідження Canalys, Huawei був найуспішнішим виробником в Китаї за останні вісім років.

  Як уже повідомлялося раніше, якщо заборона буде скасована, то Huawei зможе відновити сервіси Google в своїх нових смартфонах буквально за одну ніч.

  Джерело: Android Authority


  • не пропусти

  • магазин