За лічені години до анонсу нових iPhone стало відомо про скасування ряду очікуваних функцій

  136

  Підтримки стилуса Apple Pencil і зворотної бездротової зарядки в нових смартфонів не буде.

  Найвідоміший аналітик по продукції Apple Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) розіслав інвесторам лист з викладенням своїх очікувань щодо лінійки Apple iPhone 2019, яка буде представлена вже сьогодні ввечері.

  Багато що з того, що передбачає Мінг-Чі Куо, ми вже чули, але в його заяві є і нові моменти. Перш за все, аналітик упевнений, що ніякої підтримки стилуса Apple Pencil в нових смартфонах не буде. Все це були лише припущення фанатів.

  Крім того, всі нові iPhone збережуть роз’єм Lightning і не отримають роз’єм USB-C, як стверджували чутки. Старші моделі з екранами OLED діагоналлю 5,8 і 6,5 дюйма отримають комплектний блок живлення потужністю 18 Вт з роз’ємом USB-C. Молодша модель з екраном діагоналлю 6,1 дюйма буде оснащена 5-ватним блоком живлення з роз’ємом USB-A.

  Аналітик вважає, що нові iPhone не отримають двосторонню бездротову зарядку, бо ефективність зарядки не відповідає високим вимогам Apple. Марк Гурман (Mark Gurman) з Bloomberg підтримав Куо в тому, що функція двосторонньої зарядки для нових iPhone була скасована. У всій лінійці очікується поява нових кольорів.

  Куо каже, що постачання нових моделей iPhone скоротяться на 5-10% в порівнянні з минулим роком через відсутність інновацій. Проте, загальні постачання iPhone в 2019 році можуть досягти 180 мільйонів одиниць завдяки попиту, викликаному зниженням цін на застарілі моделі iPhone.


  • не пропусти

  • магазин