Крихітні декоративні будиночки на деревах бонсай від Таканорі Айба

379

Здавалося б, навіщо будувати крихітні дерев’яні будинки на карликових деревах? Японець Таканорі Айба вирішив відповісти на це питання своїми дивними роботами, що вражають складністю, детальністю і реалістичністю виконання.

У 70х роках минулого століття Таканорі працював в якості ілюстратора в модному журналі POPYE, наступне десятиліття він пропрацював архітектором, але лише в 2003 році до нього прийшла ідея об’єднати дві іпостасі свого мистецтва в одну, нове мистецтво створення унікальних лабіринтів на живих деревах бонсай.

Кожен наступний будиночок на дереві являє собою справжній крихітний маленький світ, дивно реалістичний і живий – здається, що ось-ось на доріжки вибіжать маленькі чоловічки і почнуть займатися звичною буденною рутиною

Неймовірно складно правильно виростити карликове дерево бонсай , але японця складності не зупиняють, скоріше навіть навпаки – підбивають до створення ще більш складної “надбудови” на природному “фундаменті”

У своїх роботах Таканорі використовує папір, пластмасу, пластир, акрилову смолу, фарбу і інші матеріали, якими він обертає карликові дерева прямо в горщику, створюючи маяки, кручі і справжні вертикальні острови.

Шкода не можна стати коротшим на пару метрів .. Думаю, будь у нас така можливість – багато хто був би не проти відвідати ці дивовижні міста на деревах, прогулятися по заплутаних вуличках і подивитися вниз з високої скелі)

Крихітні декоративні будиночки на деревах бонсай від Таканорі Айба (1)

Крихітні декоративні будиночки на деревах бонсай від Таканорі Айба (2)

Крихітні декоративні будиночки на деревах бонсай від Таканорі Айба (3)

Крихітні декоративні будиночки на деревах бонсай від Таканорі Айба (4)

Крихітні декоративні будиночки на деревах бонсай від Таканорі Айба (5)

Крихітні декоративні будиночки на деревах бонсай від Таканорі Айба (6)

Крихітні декоративні будиночки на деревах бонсай від Таканорі Айба (7)

Крихітні декоративні будиночки на деревах бонсай від Таканорі Айба (8)

Крихітні декоративні будиночки на деревах бонсай від Таканорі Айба (9)+
+


• магазин

• новини партнерів