4 рекламних ролика, які принесли своїм творцям мільйони (ВІДЕО)

197

Нещодавно в США закінчився фінальний матч за звання чемпіона Національної футбольної ліги (він же “Супер Боул”). Для американців цей спортивний захід є одним з найбільш значущих. Тільки уявіть, щорічно вирішальну гру між кращими командами дивляться більше 100 000 000 людей.

У цей день імениті компанії отримують унікальну можливість для просування своєї продукції, адже в перерві між періодами матчу їх рекламу дивиться рекордна кількість телеглядачів. У спробах привернути увагу такої обширної аудиторії бренди створюють самі непередбачувані рекламні ролики. У цій статті ми приділимо увагу відео-творінням, які не тільки вразили фанатів неординарністю, але і виявилися найбільш прибутковими.

1. Mountain Dew

Виробники безалкогольного сильногазованого напою Mountain Dew вирішили поєднати в своїй рекламі все те, що нам так подобається бачити на екрані. Коли на перших секундах ролика в кадрі з’явилася дивна істота, яка поєднувала в собі риси дитини, цуценя і мавпи, реакція була досить неоднозначно. Складалося враження, ніби перебуваєш у стаі легкого гіпнозу.

2. Coca-Cola

Компанія Coca-Cola підійшла до створення свого нового відео з усією серйозністю і уклала контракт з Marvel Entertaiment. За рівнем графіки ця реклама цілком може конкурувати з деякими голлівудськими блокбастерами. Всього за одну хвилину тут розгортається повноцінний сюжет з головними і другорядними персонажами. Загалом, дивіться самі:

3. Heinz

В цьому рекламному ролику компанія Heinz зробила ставку на повну абсурдність. І знаєте, вони не помилилися. Кумедні костюми, дуже позитивний саундтрек і нестандартний підхід зробили свою справу. Повірте, це відео подарує вам масу позитивних вражень.

4. Jeep

Реклама марки автомобіля Jeep переглядається на одному диханні. В даному випадку творці відмовилися від використання будь-яких спецефектів і перетворили своє відео в емоційне слайд-шоу. Красиві чорно-білі портрети розкажуть вам історію американського бренду, який забезпечує весь світ позашляховиками протягом останніх 75 років.

Джерело: weloveua• не пропусти