Як святкують День святого Валентина в різних країнах

1436

До Дня святого Валентина залишився всього тиждень. У магазинах вже з’являються шоколадки у вигляді сердечок та валентинки. Для багатьох країн ритуал святкування Дня святого Валентина цілком типовий, але бувають і виключення.

Данія.

У Данії до квітів особливе ставлення. На День всіх закоханих в Данії прийнято дарувати проліски. А замість валентинок чоловіки дарують жінкам gaekkebrev – жартівливі листи, які складаються зі смішного вірша.

Франція.

Париж вважається одним з найромантичніших міст у світі. Кажуть, що перша валентинка з’явилася саме у Франції, коли герцог Орлеанський будучи в ув’язненні посилав любовні листи своїй дружині.

У День всіх Закоханих у Франції проходить хода «Une Loterie dAmour». Всі самотні люди виходять на вулиці, зупиняються біля кожного будинку і кричать «Будь моїм Валентином». І якщо на пропозицію відгукнутися, то можливо утвориться нова сімейна пара.

Уельс.

Валлійці не святкують День всіх Закоханих. Зате у них є день Святої Дуінуен – покровительки всіх закоханих. Свято відзначають 25 січня.

Ви не знайдете серед валлійців людей, які святкують Святого Валентина – замість того, в Уельсі святкують Святого Dwynwen, валлійського покровителя всіх закоханих, 25 січня. Традиційним романтичним подарунком є ​​різьблена ложка, візерунок якої має своє певне значення. Наприклад ключ символізує ключ до серця чоловіка.

Китай.

У Китаї також святкую аналог Дня всіх Закоханих – Свято Цисі. Дівчата вирізають фігури з кавунів і динь і загадують бажання вдало вийти заміж.

Англія.

Напередодні свята англійки розміщують на подушці п’ять лаврових листків – по одному в кожному кутку і один в центрі, щоб вийти заміж. Листки змочують трояндовою водою.

Філіппіни.

У День святого Валентина на Філіппінах проходять масові весільні церемонії.

Італія.

Романтична вечеря є одним зі способів святкування Дня святого Валентина в Італії.