Емілі, Париж і вино. Роль вина у новому популярному серіалі від Netflix

288

Нещодавно у багатьох українських медіа з’явилась інформація про те, що новий серіал «Емілі в Парижі» став надзвичайно популярним за кількістю переглядів на Нетфлікс. Тож ми вирішили переглянути стрічку, щоб набути своїх вражень.

В Інтернеті можна прочитати багато рецензій на фільм, у яких йдеться про сюжет серіалу, особливості про поведінку головної героїні та красу Парижа. Проте ми помітили ще одну важливу складову цього серіалу- це вино. Воно присутнє у кожній без винятку серії стрічки і супроводжує усі найцікавіші сюжети.

Вперше вино з’являється у стрічці вже на перших хвилинах першої серії- Емілі та її хлопець ввечері зустрілись у барі в  Чикаго та  обговорюють майбутнє. Пара спілкується стоячи, причому Емілі п’є вино, а її бойфренд- пиво.

Далі вино з’являється вже у Парижі. Тут витає романтична атмосфера і культура споживання вина інша. Так, вино випивають співробітники паризького офісу за ланчем, сидячи в ресторані та спілкуючись на легкі теми.

Вино також супроводжує дружні посиденьки Емілі з новоспеченою подругою за вечерею.

Без вина не обходиться  і важлива ділова  зустріч Емілі та її співробітників, а також потенційних компаньйонів, готельєра та парфумера, у ресторані.

Вечірні походеньки Емілі та її подруги нічним Парижем теж відбуваються у супроводі вина. Отже, вино є важливим другорядним компонентом стрічки, який доповнює загальний образ Парижа та надає шарму і завершеності сюжету. Проте, відповідно до сюжетів серіалу, на відміну від США, у Парижі за сюжетом серіалу вино споживають у дружній, діловій чи романтичній атмосфері, здебільшого у кафе та ресторанах, без поспіху. Цікавим також є той факт, що денні події супроводжуються переважно білим вином, натомість вечірні- червоним.

Загалом у першому сезоні серіалу, а це 10 серій,  вино з’являється на екрані 15  разів. Тож його з впевненістю можна вважати ще одним  персонажем стрічки.

Дивитись серіал чи ні – вибір за вами. Але те, що під час перегляду стрічки вам захочеться вина – більш, ніж очевидно!

автор Мар’яна Кіца, спеціально для ВСВІТІ• новини партнерів