The HARDKISS випустили ефектний кліп на нову україномовну пісню: відеофакт

779

Український гурт The HARDKISS потішив шанувальників новеньким кліпом на україномовну пісню “Кораблі”.

Цього разу Юлія Саніна вирішила обійтися без ексцентричних образів, але все одно виглядала дуже ефектно. Режисером кліпу “Кораблі” став чоловік солістки The HARDKISS, креативний продюсер гурту Валерій Бебко.

Начерки пісні “Короблі” Юлія Саніна зробила ще в 15 років, і вони пролежали до самого знайомства з Валом Бебко. Юля і Вал дописали пісню, щоправда, без тексту, і назвали її “Доберман” – на честь однойменного фільму. Через сім років музиканти повернулися до цієї роботи і написали український текст.

“Не знаю, звідки у мене в голові виникли кораблі, але я пам’ятаю, що мені давно не давала спокою думка, що Венеція може піти під воду. Так, напевно, і виникло затонуле місто і спалені кораблі – символ втраченої надії”, – розповідає Юлія Саніна.

У нашій історії прапор – символ розбитого серця, болю від зради коханої людини, – зазначає фронтвумен The HARDKISS. – Щоб звільнитися від страждань, потрібно спалити прапор. Скривджені і розчаровані люди збираються разом, оскільки так легше пережити біль. У кожного своя історія, але образ прапора один – палаючий корабель

Пісня “Кораблі” увійде до майбутнього, третього за рахунком студійного альбому The HARDKISS, реліз якого планується вже у 2018 році.

А поки що зацініть атмосферний кліп на пісню “Кораблі”:

Джерело: Радіо МАКСИМУМ• новини партнерів