20 чудових спалень, власникам яких сняться тільки найсолодші сни

4474
Надихаючі приклади дизайну спальні.До уваги читачів відразу 20 прикладів чудових приміщень для сну. У будь-якому з них буде приємно знаходитись, відпочивати тілом і душею. Безумовно, хоча б кілька з наведених тут варіантів, оцінить кожен, а можливо – захоче бачити щось подібне і у своєму будинку.

1. На долоні

Спальня з панорамними вікнами. Простора спальня з мінімальним набором елегантних і лаконічних меблів, яка не відволікає увагу від приголомшливого виду з величезних панорамних вікон.

2. Ближче до природи

Вишуканий інтер'єр жіночої спальні.

Елегантний і лаконічний інтер’єр просторої світлої спальні з класичним дерев’яним ліжком, класичним дерев’яним кріслом, тумбою, грамотно підібраними предметами декору і великою кількістю зелені на балконі, відділеному від основного простору скляними дверима.

3. Унікальні деталі

Простора спальня з оригінальними меблями.

Простора спальня з панорамними стінами і невеликою кількістю яскравих дизайнерських меблів, які роблять цей простір цікавим і справді унікальним.

4. Тропічний стиль

Спальня в тропічному стилі.

Стильний простір з абсолютно гладкою дерев’яною підлогою, лаконічним столом-підвіконням, простим двоспальним ліжком, теракотовою шафою і оригінальним вікном, за яким ховається приголомшливий тропічний пейзаж.

5. Мінімалізм

Атмосферна спальня в стилі мінімалізм.

Творчий простір з великим панорамним вікном, низьким ліжком, барабанною установкою і оригінальною обробкою акцентної стіни, яка і стала головною деталлю цього простору.

6. Дивне світіння

Елегантна спальня з фактурної стіною і дивовижною підсвічуванням.

Елегантна спальня в нейтральних тонах, родзинкою якої стала фактурна стіна з оригінально вбудованим підсвічуванням.

7. Текстура

Світла спальня з текстурної стіною.

Дивовижна спальня в світлих тонах з великим елегантним ліжком і ефектною фактурної стіною позаду нього.

8. М’яке сяйво

Контрастний інтер'єр спальні з дивовижною підсвічуванням.

Ефектна спальня, оформлена переважно в сірих тонах, з розкішним ліжком, дзеркальними тумбами і фактурною акцентною вставкою, доповнені зачаровуючим м’яким підсвічуванням.

9. Темне дерево

Заворожлива спальня в темних тонах.

Стильний і загадковий простір з приголомшливою обробкою стін кольору темного дерева, полицею з вбудованим підсвічуванням, розкішним шкіряним ліжком і великою кількістю елегантних деталей у вигляді креативної люстри, дизайнерських тумб і чарівних предметів декору.

10. Гра світла

Спальня в сірих тонах з оригінальним освітленням.

Простора спальня, оформлена в нейтральних тонах, з пухнастим килимом, низькими меблями, фактурної стіною і полицями, доповненими чудовим вбудованим підсвічуванням, яке робить цей простір надзвичайно затишним і стильним.

11. Вишукана натуральність

Затишна спальня з акцентної стіною, обшили деревом.

Затишна спальня з оригінальним низьким ліжком і акцентної стіною, обшитою дерев’яними панелями, які роблять цей простір надзвичайно теплим і красивим.

12. Нейтралітет

Сучасна спальня в нейтральних тонах.

Простора спальня в світлих тонах з письмовим столом, тумбою і ліжком зі світлого дерева, м’яким кріслом і вузьким дзеркалом, яке прикрашає стіну в узголів’ї, створюючи приголомшливі оптичні ілюзії.

13. Ключова деталь

Біла спальня з круглим ліжком.

Розкішна спальня, оформлена в біло-золотих тонах, головною деталлю якої стало чудове кругле ліжко.

14. Класичне поєднання

Контрастна чорно-біла спальня.

Мінімалістичний простір з білими стінами і контрастним чорним ліжком з ефектним фактурним узголів’ям.

15. Природні мотиви

Природні мотиви в інтер'єрі спальні.

Невелика, але від цього ні менш прекрасна спальня, оформлена в світлих відтінках з акцентної стіною, прикрашеною ненав’язливими дрібними візерунками, двома оригінальними картинами та дивовижною дизайнерською люстрою.

16. Велика кількість світла

Білосніжна мансардні спальня.

Дивовижна спальня з білосніжними стінами, чудовими полицями у нішах, сучасним двоспальним ліжком і компактними тумбами зі світлого дерева.

17. Затишне гніздечко

Затишна горищні спальня.

Крихітна спальня на горищі з дерев’яною обробкою, яка робить це приміщення неймовірно затишним і сонячним, книжковими полицями і низьким безкаркасним ліжком благородного сірого кольору.

18. Нестандартне рішення

Нестандартна спальня з ліжком горищем.

Воістину, унікальний простір із закругленими стінами, обшитими світлим деревом, м’яким диваном бірюзового відтінку, письмовим столом і оригінальним ліжком-горищем, розташованим під самою стелею.

19. Чудове поєднання

Спальня з великою кількістю деталей з дерева.

Дивовижний простір з великою кількістю вишуканих деталей зі світлого дерева і свіжими акцентами приємного блакитного відтінку.

20. Мрії про подорожі

Спальня з картою на стіні.

Простора спальня з акцентної стіною, прикрашеною величезною вінтажною картою, бежевими стінами, стильним ліжком, двома кріслами і фантастичним текстилем насиченого синього кольору.