Дивовижні пам’ятки, які зникають під час припливу

897

У нашому світі стільки всього цікавого і незвичайного!

Пам’ятки, побудовані як природою, так і руками людини. Але є кілька з них, які можна побачити тільки в певний час.

Ми розповімо вам про 7 чудес природи, якими можна насолодитися тільки під час відпливу.

Манджуіод, Філіппіни

Піщана біла коса на Філіппінах – одне з найдивовижніших і найкрасивіших місць, яке під час припливу повністю зникає. Це одне з найпопулярніших туристичних напрямків на острові Негрос, що не дивно. Ви тільки погляньте на цю красу.

Храм Стамбхешвар Махадев, Індія

Храм Стамбхешвар Махадев (Stambheshwar Mahadev) знаходиться в Каві-Камбіо, Індія. Він стоїть так близько до моря, що увійти до нього можна тільки під час відпливу, а весь інший час 150-річна святиня стоїть затопленою.

Мон-Сен-Мішель, Франція

Величезний старовинний замок Мон-Сен-Мішель (Mont Saint Michel) збудований на скелястому острові, на який можна потрапити тільки під час відпливу. У решту часу дорога, яка веде до нього, як і частина суші, затоплена.

Сент-Майклз-Маунт, Англія

Сент-Майклз-Маунт (St. Michael’s Mount, гора святого Михайла) – це острів і місце колишнього монастиря в Корнуоллі, Англія. Там знаходяться приголомшливо красива середньовічна церква і замок. У цього місця є легенда, в якій говориться, що гора на острові колись була будинком гіганта на ім’я Корморан, який ходив на берег і крав худобу, коли ставав голодним. Відвідати острів можна під час відпливу, коли з води з’являється дорога, вимощена з каменю.

Вершники на Темзі, Англія

Проходячи повз Темзу під час припливу, мало хто помічає, що то  стирчить з-під води. Там стоять скульптури чотирьох вершників, які «виходять з води» двічі в день. Вони розташовані біля Воксхолльського мосту, недалеко від будівлі парламенту. Ці скульптури створені Джейсоном де Кер Тейлором, щоб спонукати людей замислитися над проблемою екології.

Пасаж дю Гуа, Франція

Пасаж дю Гуа (Passage du Gois) – дорога, яка прокладена по дну затоки Бурньйоф і з’єднує материкову частину Франції з островом Нуармут’є. Ця дорога вважається однією з найнебезпечніших. Два рази на день під час припливу 4,5-кілометрова дорога занурюється під 4-хметровий товщу води. На початку і в кінці встановлений спеціальний лічильник, який показує час, що залишився до припливу, а з боків розташовані вежі, збудовані для екстрених ситуацій.

Дорога ангелів, Японія

Японія – чудова і романтична країна, і саме там знаходиться «Дорога ангелів» довжиною близько 500 метрів. Вона розташована в Шьодошіма (префектура Кагава), і це одне з таких приголомшливо красивих місць, яке можна побачити тільки під час відпливу. Японці вірять, що якщо пара пройде цей шлях, тримаючись за руки, то вона буде все життя щаслива.

Джерело: Бджола