Кабмін збагатить раціон харчування школярів

  395

  Уперше на законодавчому рівні в Україні буде врегульовано питання щодо харчування дітей з особливими дієтичними потребами.

  Чому система шкільного харчування наразі потребує уваги Громадському розповіли експертка Директорату шкільної освіти МОН Марія Дробот та співголова громадської організації «Батьки SOS» Олена Бондаренко.

  За словами Дробот, ідею реформувати систему шкільного харчування запропонувала дружина Володимира Зеленського Олена Зеленська. Уряд планує видати постанову, де буде чітко передбачено перелік продуктів, які не можна буде реалізувати в освітніх закладах.

  Відомо, що до цього списку потрапили напівфабрикати, також введуть обмеження на жири, цукор, сіль. Харчування таким чином має стати більш якісним та здоровим.

  «Нічого нового з заборон ми фактично не побачили. Газовані напої були і раніше заборонені санітарними нормами. Здорове харчування дітей — це прекрасно. Але мені здається, що більшого контролю потребують моменти того, які харчі приходять у заклад освіти, у якому вони стані, наскільки вони свіжі, чи не привозять гнилу картоплю тощо», – додала Олена Бондаренко.


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин