Huawei патентує лазерну зарядку

  111

  Компанія Huawei подала заявку на патент зарядного пристрою, що забезпечує зарядку на відстані. Технологія заснована на використанні лазерів.

  Через постійно зростаючі потреби в енергії сучасним мобільним пристроям потрібна постійна можливість мати під рукою зарядку. Завдяки новій технології у користувачів відпаде необхідність в постійному носінні з собою зарядних пристроїв і проводів.

  Зарядний пристрій, розташований в зручному місці, з видом на все приміщення, зможе одночасно заряджати відразу кілька сумісних пристроїв. Зараз компанія працює над тим, щоб зробити технологію безпечною для очей людей і тварин, один з варіантів визначає таку перешкоду на шляху лазера і автоматично відключає пристрій.

  Компанія Huawei відчуває серйозний тиск санкцій з боку влади США, в зв’язку з чим багато дослідницьких центрів Huawei по всьому світу були закриті, а фінансування дослідницької діяльності згорнуте. Експерти очікують, що це в підсумку негативно позначиться на термінах впровадження нових технологій.

  Джерело: Gizchina

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин