Samsung Galaxy Note20 Ultra отримає «урізані» 120 Гц

  124

  Як і Galaxy S20 Ultra.

  Перевірений інсайдер Ice Universe опублікував інформацію про те, що прийдешній флагманський планшетофон Samsung Galaxy Note20 Ultra не може працювати з максимальною роздільною здатністю QHD+ з частотою оновлення зображення 120 Гц.

  Дана інформація була виявлена в останній версії фірмової прошивки OneUI, яка підтверджує, що Samsung Galaxy Note20 Ultra отримав адаптивний режим роботи екрану 120 Гц. Це означає, що в певних сценаріях екран смартфона зможе працювати з такою частотою оновлення зображення, проте роздільна здатність при цьому буде зниженою.

  Аналогічним чином реалізовані 120 Гц в поточній флагманській лінійці Galaxy S20, за що компанію Samsung розкритикували шанувальники. Однак південнокорейський виробник стурбований істотним зниженням часу роботи без підзарядки смартфонів при роботі в режимі 120 Гц і максимальному розмірі. Цілком можливо, Samsung Galaxy Note20 Ultra за підсумком не відрізнятиметься в цьому плані від нинішніх флагманів компанії.

  Той же мережевий інформатор сьогодні повідомив, що Samsung Galaxy Z Fold 2 повинні представити 5 серпня, всупереч чуткам про затримку, а початок продажів пристрою на території Китаю заплановано на 20 вересня цього року.

  Це джерело заслуговує довіри після численних правдивих витоків про зовнішній вигляд, терміни виходу і особливості прийдешніх смартфонів, особливо пристроїв Samsung. Він також опублікував нові зображення смартфона:

  Джерело: ixbt.com


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин