Шахраї придумали нову схему обману при покупці гаджетів

  104

  Ось уже зовсім скоро почнуться новорічні та різдвяні свята і звичайно ж кожен з нас хоче порадувати своїх рідних і близьких, яким небудь подарунком. Шахраї теж не дрімають і на інтернет-сайтах вони активно виставляють на продаж гаджети, набагато нижче ринкової ціни. Тепер давайте розберемося в схемі, яку вони придумали.

  Якщо провести моніторинг українських інтернет-сайтів, то там ми зможемо побачити масу пропозицій, де люди продають дуже дешеву техніку – це смартфони, планшети та інші гаджети, особливою ​​популярністю користується смартфон Aplle 11 моделі.

  Однак ця техніка дешевше ринкової ціни не просто так. Під час листування з продавцем, він вимагає у вас передоплату за бажаний гаджет і запевняє в тому, що після того, як зробите оплату, до клієнта приїде кур’єр і привезе смартфон. Якщо раптом вам покупка не сподобалася, то кур’єр віддасть вам гроші, або ж перерахує на вашу карту.

  Журналісти вирішили дізнатися, як же все таки працює ця схема і пригледіли собі недорогий телефон, вартістю 10 000 гривень, а на інших сайтах за нього просять 15 000 гривень. Продавець розповів, що відправить телефон поштою, тільки після передоплати 300 гривень. За його словами, це маленька сума і обманювати нас за неї вын не збирається, але гарантій також не надав.

  За словами експертів – це і є основна помилка покупця, який думає про те, що можна і ризикнути такою невеликою сумою.

  Практично всі дешеві товари на сайтах – це шахраї. І якщо вам пропонують товар за 4 тисячі, який дешевше 10 тисяч не продається, то це однозначно шахраї і краще з ними не зв’язуватися” – пояснив експерт з безпеки Руслан Болгов.

  Також, краще ніколи не робити передоплату. “Продавці, які займаються досить давно такими продажами, можуть працювати за принципом оплати під час отримання“, – додав експерт.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин