Останньому місяцю зими присвячується…

373
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

Астрономічна зима в Північній півкулі на планеті триває з 22 грудня до 21 березня, а календарна зима закінчується менш, ніж через місяць.

Мороз і кульбаба на північному заході Іспанії.

Зимова краса на північному заході Франції. (Фото Philippe Huguen):

Взимку можна знімати дивовижний картини з вікна. (Фото Philippe Huguen):

Крижана набережна на озері Леман в Швейцарії, 17 січня 2017. (Фото Jean-Christophe Bott):

Бурульки – це крижані сталактити. Тала вода під впливом сили тяжіння стікає вниз, і, завдяки холодному навколишньому повітрю, замерзає. Внаслідок такого намерзання води розмір бурульки збільшується. (Фото Ted S. Warren):

Замерзлі «Жуки» в Німеччині. До речі, є наймасовішим автомобілем в історії, який вироблявся без перегляду базової конструкції. Всього було виготовлено 21 529 464 автомобіля. (Фото Karl- Josef Hildenbrand):

Дерева зі сніговими шапками в місті Цзілінь, Китай. (Фото Feature China):

Снігові поля чекають весни і посівної. (Фото Philippe Huguen):

Крижаний дощ в штаті Орегон. Найчастіше явище спостерігається при температурі 0 … -10 °, іноді до -15 °. Крижані кульки утворюються при замерзанні крапель дощу, коли останні падають крізь нижній шар повітря з мінусовою температурою. Всередині кульок знаходиться незамерзаючих вода – падаючи на предмети, кульки розбиваються на шкарлупки, вода витікає і утворюється ожеледь.

Казкові зимові дерева на гірському хребті Таунус в Німеччині, 16 січня 2017. (Фото Frank Rumpenhorst):

Сніжний парк в провінції Ляонін, Китай. (Фото Sheng Li | Reuters):

Засніжені човни в Кельні, Німеччина. (Фото Henning Kaiser):

Чудові засніжені ліхтарі у Франкфурті, Німеччина. (Фото Kai Pfaffenbach | Reuters):

При стисненні сніг видає звук, що нагадує скрип (хрускіт). Цей звук виникає при ходьбі по снігу. Скрип снігу чути при температурі нижче -2 ° (за іншими даними, нижче -5 °). Вище цієї температури скрип не чутний. (Фото Kai Pfaffenbach | Reuters):

Ще одне казкове зимове місце на вершині гори Фельдберг в Німеччині. (Фото Kai Pfaffenbach | Reuters):

У Венеції теж буває снігопад. Але гондоли ні з чим не сплутаєш. (Фото Manuel Silvestri | Reuters):

Снігові пейзажі з Франції. Основною причиною скрипу (хрускоту) снігу вважається саме ламання кришталиків. На характер звуку впливає також і форма сніжинок. (Фото Christian Hartmann | Reuters):

Припаркувався на зиму, Західна Німеччина. (Фото Frank Rumpenhorst):

Інтенсивність снігопаду визначається по видимості. Коли видимість становить понад 1 км, сніг вважається легким. Як помірний сніг описується снігопад, що обмежує видимість 0,5-1 км. Сильним снігопад називають, коли видимість становить менше 0,5 км. (Фото Patrick Pleul):

Красивий зимовий паркан. Сніг утворюється, коли мікроскопічні краплі води в хмарах притягуються до пилових частинок і замерзають. З’являються при цьому кристали льоду, які не перевищують спочатку 0,1 мм в діаметрі, падають вниз і ростуть в результаті конденсації на них вологи з повітря. При цьому утворюються шестиконечні кристалічні форми. (Фото Thomas Frey):

Маяк на озері Мічиган. Він увесь час взимку замерзає.

Поділись

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ