Райський острів Боракай на Філіппінах

324

Один з найпопулярніших островів на Філіппінах – Боракай, розташувався в північній області Аклан. Туристів приваблюють сюди чудові заходи сонця, величезні пляжі з білим піском і різноманітність водних розваг

Боракай розділений на три частини: Південна частини острова, де можна знайти недороге житло. Центральна частина, призначена для любителів нічного життя, барів і дискотек. Третя частина острова віддалена від бурхливого життя, тут можна відпочити в тиші і спокої, насолоджуючись природою, білими пляжами і смачною їжею.

Найпопулярніші види відпочинку тут – це підводне плавання, кайтбордінг, серфінг, ну і звичайно ж, релаксація на пляжі. З самої тихій зоні острова розташовані 72 поля для гольфу світового рівня, розроблені Гремом Маршем.

Погода на острові Боракай досить передбачувана, існує два сезони, Аміхан і Хабагат. Аміхан, з його прохолодним північно-східним вітром характеризован помірними температурами і невеликими опадами. Сезон Хабагат набагато більше жаркий, з південно-західним вітром і частими зливами.

Острів з його білими пісками – одна з головних туристичних визначних пам’яток на Філіппінах. У 1990 році Боракай визнали одним з кращих пляжів в світі, а в 1996 він був названий тропічним берегом номер один у світі.

Найзнаменитіший пляж острова – Білий Пляж, простягається на 4 кілометри. Це рай для любителів пляжних і активних водних видів спорту. Шикарні комфортні готелі тут знаходяться прямо на березі, підібрати житло можна на будь-який смак і воно неодмінно буде комфортним.

Тут проводиться безліч турнірів з віндсерфінгу, таких як Boracay International Funboard Cup, або Ultimate Frisbee. Кухня тут також досить різноманітна, ви зможете харчуватися як місцевими фруктами і морепродуктами, так і відвідувати безліч ресторанчиків з європейською, китайської, корейської та іншими кухнями.

Райський острів Боракай на Філіппінах (7)

Райський острів Боракай на Філіппінах (8)

Райський острів Боракай на Філіппінах (6)

Райський острів Боракай на Філіппінах (5)

Райський острів Боракай на Філіппінах (4)

Райський острів Боракай на Філіппінах (3)

Райський острів Боракай на Філіппінах (2)

Райський острів Боракай на Філіппінах (1)

• магазин

• новини партнерів