20 робіт від дизайнера прикрас, яка забула, що творити магію поза Хогвартсом заборонено

317
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

На своєму сайті київський дизайнер прикрас Олена Осадча стверджує, що створює прикраси з полімерної глини, напівдорогоцінного каміння та металів. Але навіть недосвідченій людині зрозуміло, що насправді все тримається на заклинаннях, загадкових ритуалах і сюрреалізмі.

Ми зачаровані кожною деталлю цих скульптур і прикрас і гадаємо, яка історія ховається за їхніми персонажами.

1.

2.

View this post on Instagram

Memory 😍

A post shared by ellen (@ellenrococo) on

3.

4.

Крім прикрас і невеликих скульптур Олена створює блокноти ручної роботи. Писати в них ручкою здається майже поганим тоном – інша справа пером!

5.

6.

View this post on Instagram

Hello my dear friends! Not so long time ago I came back from Odessa. Odessa is a sea city with a port in Ukraine. I'm very inspired by the black sea and under those impressions I made a new journal with a seahorse. What do you think about it?😌⚓️ By the way, this journal is looking for the owner urgently☝🏻 Please visit my Etsy. Link my bio @ellenrococo Thank you 😊 #instadeal #instacoupon #flashsale #sale #instasale #onlineshopping #healingstones #minerals #crystals #gems #gemstones #goodvibes #love #follow #handmadejewelry #artisanjewelry #instajewelry #jewelrygram #fashionjewelry #hippie #hippiejewelry #bohemian #boho #bohojewelry #gypsy #gypsyjewelry #polymerclayjewelry #summersale #journal

A post shared by ellen (@ellenrococo) on

7.

8.

https://www.instagram.com/p/BhUJ4K6j76P/?utm_source=ig_web_copy_link

9.

Олена не дотримуватися одного напрямку: їй швидко стає нудно. Створивши перші роботи в дусі стимпанка, вона переключилася на готику, бохо, вікторіанський стиль та інші мотиви. Її творчий фокус постійно зміщується, але при цьому авторський почерк зберігається.

10.

11.

View this post on Instagram

one of my favorite works❤️❤️❤️

A post shared by ellen (@ellenrococo) on

12.

13.

14.

Олена черпає натхнення в історії стародавніх цивілізацій, в міфах і легендах, магічних елементах і символах. Дівчина не просто любить анімалістику: в своїх роботах вона іноді використовує справжнісінькі кігті, ікла та інші частини тіл тварин, але підкреслює, що при цьому не страждає жодна жива істота. «Це може звучати дико і навіть лячно, але я вірю, що таким чином даю цим прекрасним створінням можливість перевтілитися в мистецтві».

15.

https://www.instagram.com/p/BmeYNMVD4nX/?utm_source=ig_web_copy_link

16.

17.

18.

19.

View this post on Instagram

@oddookk ❤️❤️❤️

A post shared by ellen (@ellenrococo) on

20.• магазин

• новини партнерів