Замислюєтеся про міграцію? 6 причин залишитися в Україні

861

ukraine_togetherОстаннім часом все більше українців прагнуть емігрувати до Європи або США. З іншого боку, багато хто вважає, що найкраще жити на рідній землі та будувати її майбутнє своїми руками. Ми розглянули аргументи на користь рідної землі, щоб ви мали можливість відповісти собі на запитання: чи варто пакувати валізи?..

Участь у становленні країни

Зараз Україна переживає переломний період у своїй історії. Ми стоїмо біля витоків нової демократичної держави і можемо творити майбутнє своїми руками. Нові цивільні організації, засоби масової інформації, благодійні фонди з’являються як гриби після дощу, і створюють їх прості люди, які вірять у свою країну. У нас з’явилася потреба в нових музикантах, політиках, суддях, міліціонерах (поліцейських). Кожен може стати одним із них.

Можливості для бізнесу

В Україні поки що існують незайняті ніші для бізнесу. Наш ринок не завалений безліччю пропозицій, як європейський, а значить, в нього легше влитися новим підприємцям. Крім того, живучи в країні довгий час, ми краще розуміємо потреби наших співгромадян і можемо передбачити, що буде мати успіх. Так, влада не особливо підтримує бізнесменів, але й податки у нас нижчі, ніж у Європі. Виробництво в Україні дає хороші перспективи для експорту, адже наші ціни набагато нижчі за європейські.

Батьківщина

Україна — це наша рідна земля, яка дісталася нам від діда-прадіда. Тут ми відчуваємо себе на своєму місці: нам не потрібно нічого нікому доводити, ми розуміємо менталітет людей. Ми знаємо свою історію, традиції, мову і пісні. Ми потрібні цій країні, а вона потрібна нам. Нехай не все ідеально в Україні, але тут ми не будемо відчувати себе чужинцями. А за кордоном нас ніхто не чекає.

Еко-продукти

В Україні поки що доступні натуральні продукти, вирощені без хімікатів і модифікацій. Ніщо не зрівняється з ароматною полуницею з бабусиного городу або з соковитим стиглим яблуком. У нас можна дуже дешево купити домашню курку без гормонів та антибіотиків, свіжі яйця, парне молоко. Звичайно, в Європі теж є органічні продукти, от тільки там це задоволення не для кожного, адже коштують вони чималих грошей.

Ентузіасти

Україна — країна ентузіастів. Саме вони виходили на майдани і міняли державу, саме вони добровільно пішли захищати країну, саме вони стали незамінними волонтерами. Для таких людей матеріальна забезпеченість — не головне у житті. Наші лікарі і вчителі працюють за копійки, але багато з них дійсно люблять свою роботу і хочуть творити добро. Заради таких людей варто жити в Україні й пишатися нею.

Люди

Ми можемо виїхати з України, але наші рідні та друзі залишаться тут. Чи зможемо ми знайти споріднену душу за кордоном? Адже там у людей зовсім інші цінності й інтереси. Тут у нас є ті, з ким можна обговорити політику, історію, філософію, поділитися планами на життя, вилити свої печалі. Ці люди завжди нас зрозуміють. Те ж саме стосується й любові. Для більшості важливо, щоб кохана людина була з нами «на одній хвилі», а це означає, що другу половинку краще шукати серед своїх співвітчизників.

А як ви вважаєте, чи варто покидати рідну країну, якщо ви можете допомогти їй стати кращою?

Автор: Діана Крамарчук
Джерело: weloveua