Заправка кондиціонера

  90

  Кондиціонер перестав добре охолоджувати приміщення або став працювати менш ефективно? Не варто квапитись з покупкою нового приладу, бо дуже часто причина таких проблем в недостачі холодоагенту (фреону).

  Звучить це доволі складно, але насправді все просто. Щоб вирішити цю проблему треба замовити послугу заправки кондиціонера.

  Заправка кондиціонерів кваліфікованими фахівцями – це те, що забезпечить надійну та тривалу роботу домашнього чи офісного кліматичного обладнання. Як професіонали своєї справи, ми можемо відмітити – дана процедура вимагає чіткого дотримання технології та стандартів, продиктованих вимогами виробників.

  Сам процес заправки можна описати кількома етапами:

  1. Підготовка системи кондиціонування та обладнання майстра для роботи.
  2. Безпосередньо виконання самої заправки кондиціонера фреоном.
  3. Перевірка коректного функціонування приладу після заправки.

  Коли час замовляти дозаправку для кондиціонера?

  Технологічні втрати холодоагенту через вузли побутової спліт-системи становлять 5-10% від загального вмісту щорічно. З огляду на рекомендації виробників поповнювати обсяг охолоджуючої рідини треба кожні 2 роки перед початком літнього сезону. Але термін може бути більший (до 3-5 років), якщо немає нарікань на роботу приладу.

  Крім зниження ефективності роботи приладу є й інші прикмети, які підкажуть, що треба додати охолоджуючої речовини:

  • наявність льоду на патрубках, зовнішніх панелях та боках зовнішнього блоку;
  • потемніння на ізоляційному матеріалі;
  • під час роботи приладу чутно сторонні шуми та гуркіт.

  Переваги професійної дозаправки кондиціонерів

  Наші майстри не радять проводити дозаправку кондиціонера холодоагентом самостійно, оскільки для цього потрібні не лише знання та досвід, а й специфічні інструменти та обладнання. Є переваги замовлення послуги у професійних майстрів, а також ви не ризикуєте пошкодити прилад та не наразитесь на небезпеку самі:

  • можливість попередньо отримати консультацію від кваліфікованих спеціалістів – під час телефонного дзвінка перед замовленням, наші менеджери детально обговорять з Вами всі питання, пов’язані із технологією заправки та наявністю реальної потреби в ній;
  • можливість виконати заправку кондиціонера у зручний для Вас. Зазвичай сервісне обслуговування надається в день звернення клієнта;
  • в роботі ми використовуємо лише професійне обладнання та витратні матеріали виключно високої якості.

  Своєчасна заправка кондиціонера виконана професійними майстрами суттєво економите Ваші кошти, оскільки можливо уникнути зайвих витрат на придбання нового приладу чи оплату складного ремонту у разі, коли причиною несправності стає використання кондиціонера з низькою кількістю або відсутністю холодоагенту.

  Щоб дізнатися більше точної інформації щодо послуги дозаправки побутових спліт-систем радимо перейти на сторінку https://www.chistyj-vozduh.kiev.ua/uk/offers/zapravka-kondiczionera/. Тут Ви знайдете наші контакти та форму для швидкого замовлення послуги.  • інші новини