Виготовлення меблів на замовлення – найкращі ціни та якість

  124

  Власники квартир та будинків неодмінно оцінять рішення, які пропонує меблева компанія LeConfort у Києві. Мова йде про меблі на замовлення у кухню, вітальню, спальню, коридор чи дитячу кімнату. Вирішуючи виготовляти меблі на замовлення, вам більше не потрібно йти на компроміси та вибирати варіанти, які не дуже подобаються, лише тому, що розміри краще вписуються в нішу квартири.

  кухня на замовлення від фабрики leconfort

  У випадку виготовлення меблів на замовлення ви отримаєте саме той предмет інтер’єру, який буде адаптований до вашого простору з точністю до міліметра. Крім того, він буде виконаний у тому кольорі та з такими декоративними елементами, які вам сподобаються. Ви легко зможете функціонально та красиво облаштувати невелику кухню, ванну кімнату, маленьку гардеробну чи спальню.

  Чому люди вирішують замовляти меблі

  Останнім часом все більшу популярність здобувають дизайнерські проєкти інтер’єрів, вартість яких сьогодні більш ніж доступна. Таке рішення є найбільш зручним, адже не потрібно продумувати функціональність кухні, вітальні чи ванної кімнати – усе це буде враховано спеціалістами у проєкті вашої квартири чи будинку. Найбільша складність під час такого ремонту – купити меблі саме такі, які були в проєкті дизайнера, адже ті, що продають у Києві у мережевих магазинах, рідко коли підходять за розмірами та зовнішнім виглядом.

  Проте рішення є – меблі під замовлення від LeConfort. На фабриці можна замовити меблі за доступними цінами та реалізувати індивідуальні потреби й ідеї для інтер’єру. Меблі під замовлення ідеально пасуватимуть до будь-якого планування, допоможуть найбільш ефективно використати навіть найменший простір.

  шкаф у передпокій

  Навіщо замовляти, якщо можна купити меблі вже готові?

  Замовляючи меблі, ви отримуєте неповторний продукт, який ідеально підійде до вашого інтер’єру та задовольнить всі потреби. Завдяки пропозиціям LeConfort ви маєте можливість разом із дизайнером створити меблі, які будуть відображати ваші особисті уподобання з точки зору стилю та естетики.

  Кожен предмет меблів у Києві виготовляється за індивідуальними параметрами та з урахуванням усіх побажань клієнта. Це гарантія краси, зручності, довговічності та бездоганної якості, причому недорого.

  Персоналізовані меблі у вашому домі та їх переваги

  Більше не потрібно вибирати між естетикою та функціональністю. Їх можна вдало поєднати, а меблева фабрика LeConfort у цьому допоможе. Вам потрібно лише замовити кухню, ліжко чи гардеробну, шафу, тумбу чи офісні меблі, та визначитися з їх фактурою, кольором та стилем.

  меблі під замовлення у ванну кімнату

  Завдяки меблям, розробленим індивідуально, ви зможете ефективно використовувати наявний простір. Маленька кухня, ванна кімната або гардеробна може стати максимально зручною саме для вас, адже її можна облаштувати комфортно завдяки виготовленню меблів на замовлення.

  Це також полегшить утримання квартири в порядку. Завдяки стельовому монтажу не залишиться порожнього простору, який важко очистити від пилу, але з’явиться додатковий простір для зберігання.

  Меблі під замовлення у Києві повинні, перш за все, адаптуватися до вашого стилю життя. Дуже просто заспокоїтися та розслабитися, коли у власному домі комфортно.

  Отож, до основних переваг меблів під замовлення у Києві можна віднести:

  • великий вибір дизайнів, структур, кольорів та фурнітури;
  • виготовлення за індивідуальними мірками;
  • урахування усіх особливостей та бажань клієнта;
  • вартість не сильно відрізняється від готових стандартних за розмірами та одноманітних меблів.

  Ще однією перевагою меблів під замовлення є те, що їх можна адаптувати під будь-який інтер’єр. Навіть невелика площа чи нестандартні розміри не стануть великою проблемою. Завдяки виготовленню меблів на замовлення все стає набагато простішим.

  столик на замовлення

  Окрім того, меблева фабрика LeConfort пропонує унікальну послугу: частково замінити деталі ваших меблів, аби в результаті отримати гармонійну картинку інтер’єру. Ви зможете встановити іншу фурнітуру чи замовити нові дверцята для вашої шафи. Перевага такого способу у тому, що не потрібно замінювати усі меблі (якщо вони досі у хорошому стані), аби вони пасували до загального вигляду квартири.

  Як замовити меблі у LeConfort

  Звернувшись до меблевої фабрики у Києві, ви зробили правильне рішення, адже в результаті отримаєте ідеальні меблі за адекватну ціну. Якщо у вас є готовий дизайнерський проєкт майбутнього інтер’єру, компанія допоможе перетворити його у реальність. Будьте певні, що все буде виконано ідеально, адже перед тим, як приступити до роботи, замірник власноруч виміряє розміри приміщення та врахує такі нюанси, як відкривання дверцят у шафі чи висота робочої поверхні на кухні.

  Проте ви також можете звернутись до спеціалістів та розповісти їм, яку саме ви хочете замовити кухню, шафу чи гардеробну. Вони допоможуть підібрати колір, фактуру, фурнітуру та інші деталі. Також фабрика LeConfort у Києві має величезний каталог із реальними фото робіт майстрів. Далі замірник виконає точні заміри приміщення та передасть їх дизайнеру, який створить 3Д-проєкт майбутнього виробу.

  Після того, як майстри виконають проєкт, готові меблі відправляться до вашого дому, де їх складе досвідчений майстер. Після цього ви зможете перевірити якість.

  Компанія LeConfort також виконує інші роботи:

  • порізка та розкрій ДСП на сучасному обладнанні;
  • кромкування та торцювання ДСП і ЛДСП;
  • виготовлення стільниць та кухонних фасадів;
  • фарбування МДФ-фасадів;
  • перевезення готових меблів по місту Київ.

  Довговічність і висока якість меблів на замовлення

  Про що не варто забувати: меблі на замовлення, як правило, трохи кращої якості, ніж ті, які продаються готовими в багатьох магазинах. Кожен елемент таких меблів виготовляється за бажанням клієнта. Майстер, який займається реалізацією проєкту, завжди піклується про те, щоб все було на відповідно високому рівні.

  В даному випадку замовник також має змогу вирішувати, які матеріали будуть використані для виготовлення предметів інтер’єру, що також впливає на довговічність меблів.

  Порівнюючи вартість звичайних меблів із тими, які виготовляються по індивідуальних замірах, різниця буде зовсім незначна. Зважаючи на безліч переваг виготовлення меблів під замовлення, можна однозначно стверджувати, що вони варті того, аби зачекати та в результаті отримати омріяний інтер’єр.

  Більш детально з послугами меблевої фабрики LeConofort можна ознайомитися тут – https://leconfortfactory.net/uk  • інші новини