Всесвітня історія — ексклюзивні книги на подарунок керівнику

  51

  Якщо немає ідей, що подарувати керівнику на день народження, варто розглянути такий варіант, як ексклюзивні книги з всесвітньої історії. Це видання, що зацікавлюють змістом і вражають оформленням. Володіти такою книгою — означає підкреслити свій високий соціальний статус та поповнити дорогим або раритетним виданням домашню бібліотеку.

  Яку історичну книгу подарувати керівникові

  Всесвітня історія описується в тисячах книг. Можна вибрати видання як на загальну тематику, так і про щось конкретне, що цікавить людину (війни, видатні особистості, події, які вплинули на світ, тощо).

  Для керівників можна вибрати такі ексклюзивні книги на подарунок на сайті https://fama.ua/uk/podarki/vsemirnaya-istoriya:

  • «Історія дипломатії» — складається з трьох томів, у яких автори аналізують міжнародні відносини багатьох країн світу різних епох. Книга видана в розкішній шкіряній палітурці коричневого відтінку, прикрашеній витонченими орнаментальними вставками.
  • Всесвітня історія — книги у вигляді 10 томів про історію світу, що охоплюють період від первісного суспільства (до IV ст. н. е.) до закінчення Другої світової війни.
  • «Таємні товариства, спілки та ордени» — комплект із двох книг у шкіряній палітурці, які відкривають завісу таємниці навколо найзагадковіших і найвпливовіших організацій в історії людства.
  • «Історія України-Русі» Миколи Аркаса — книга про історичні періоди від найдавніших часів до початку XX століття, укомплектована вишуканим футляром.
  • «Ті, що змінили світ» — ексклюзивний збірник у чотирьох томах про видатних історичних особистостей, які так чи інакше творили історію або впливали на її хід. Видання комплектується подарунковим футляром.

  Ці та інші книги з історії можна вибрати в найбільшому в Україні інтернет-магазині елітних подарунків Fama. Якщо хочеться вразити іменинника, варто звернути увагу на подарункові видання, які часто комплектуються футляром і мають обкладинку з багатим дизайном.

  Як вибрати книгу для керівника

  Перш ніж підбирати конкретне видання, варто поцікавитися інтересами іменинника. Можливо, керівнику подобається досліджувати якусь конкретну тему: читати про війну чи великих правителів тощо. Якщо немає можливості запитати, можна вибрати літературу на загальну тему, як-от всесвітня історія: книга може описувати масштабні війни, великі історичні події, погляди на певні періоди історії від видатного науковця тощо.

  Важливо, щоб книга для керівника мала презентабельний вигляд. Тому краще купити видання з палітуркою з натуральної шкіри й декором у вигляді позолоченого орнаменту чи мідних накладок. Саме такі книги й інші оригінальні подарунки можна замовити в інтернет-магазині Fama з доставкою в Київ та інші міста України.