Весільні прикраси 2022 року — як вдало підібрати під весільне вбрання

  82

  Весілля — одна з найяскравіших подій у житті кожної дівчини. Тож хочеться мати вигляд, який захоплюватиме з першого погляду. Потрібно не лише вибрати й купити каблучку, котру наречений надягне на руку в найвідповідальніший момент, але й продумати решту ювелірної композиції.

  Найкращі прикраси для весільного образу

  Найчастіше наречені зупиняються на сережках і кольє. Також можна додати браслет. Ще одна категорія прикрас — аксесуари для зачіски.

  Ювелірні прикраси на шию

  Зазвичай кольє об’ємне й помітне. Проте все залежить від фасону весільної сукні. Наприклад:

  1. Сукня без бретелей. Підійде як помітне кольє, так і тонкий ланцюжок з кулоном. Головне — вибрати відповідну довжину. Прикраса не повинна торкатися краю сукні.
  2. V-подібний виріз. У такому випадку прикраса повинна повторювати силует і підкреслювати тендітну жіночу шию.
  3. Квадратний виріз. Підійде мінімалізм. Наприклад, тонка нитка з культивованих перлин.
  4. Комірець. Якщо сукня щільно прилягає до шиї, додаткових акцентів у цій зоні не потрібно. Краще віддати перевагу масивним сережкам.

  Ще один важливий момент: якщо на весільному вбранні присутні камінці або інше оздоблення, всі ювелірні прикраси повинні відповідати за кольором.

  Сережки й браслети

  Без сережок не обійтися. Стриманому образу й зібраній зачісці личитимуть мерехтливі пусети. Важливу роль відіграє фізіологія обличчя. Дівчатам з пухкими щічками варто зосередитися на довгих сережках-підвісах. Власницям гострих вилиць — на моделях з плавними лініями невеликого розміру. Наприклад, конго.

  Традиційно сережки виконують зі срібла або золота. Вставки прозорі: кубічний оксид цирконію або діамант. Якщо сукня має незвичний відтінок, можна дотримуватися однієї колірної палітри.

  Браслети рідко можна помітити у весільних образах. Жінки бояться перевантажити образ. Особливо, якщо обручка масивна й помітна. Такий аксесуар стане в пригоді, якщо дівчина не одягає фату. Гарно поєднується з коротким рукавом або сукнею на бретелях. Краще вибрати вишуканий тенісний браслет або тонку нитку з перлин, яка перегукуватиметься зі сережками.

  Не забувайте про зачіску

  Зробити гарний і помітний акцент дозволять не лише звичні невидимки, які допомагають зафіксувати зачіску, але й справжні ювелірні витвори мистецтва. Йдеться про тіари, гребені, діадеми. З їхньою допомогою можна вдало зафіксувати фату. Головне — вибирати такі прикраси, коли образ продуманий до найменших дрібниць. Додатково можна розглянути варіант зачіски з живими квітами.

  Відмовтеся від додаткових кілець. Особливо, на правій руці. У такий важливий день вся увага повинна приковуватися до головного — обручки.  • інші новини