Сучасне обладнання для забезпечення безпеки на торгових точках

  57

  Системи безпеки різного призначення – це те, що дозволить мінімізувати ймовірність крадіжок товарів. Разом з цим подібні рішення роблять місце більш безпечним для покупців та співробітників. Потрібно пам’ятати, що небезпеку становлять не лише злодії, а й просто агресивні люди. Спеціалісти компанії https://control.ua/ua допоможуть розібратися з тим, які засоби безпеки є справжніми помічниками для власників магазинів.

  Камери відеоспостереження

  Обов’язковий атрибут будь-якої системи безпеки – камери спостереження. Сучасні IP-камери гармонійно поєднують у собі класичну камеру та комп’ютер. Подібне обладнання здатне передавати відразу оброблене відео, тому працює значно швидше та надійніше.

  Є слот під карту пам’яті, тому інформацію можна зберігати не лише віддалено, а й локально на внутрішню пам’ять. Це захистить від цілеспрямованого вимкнення від сервера. А також подібні камери проводять зйомку у високій роздільній здатності – до 5 мегапікселів, тому здатні навіть номінал валюти. Разом з цим, є і більш вузькі рішення, наприклад:

  • Камера спостереження із вагами. Особливо актуально для магазинів самообслуговування, де продаються різні солодощі, фрукти, овочі тощо. Це буде захист не лише від нечесних дорослих та дітей. Несумлінний покупець може зважити 100 грам цукерок, а потім добрати ще 200 грам. На касі вартість пробивається етикеткою, а вага не завжди враховується. Контрольне зважування з камерою спостереження на касі – це ефективне рішення, що дозволить захиститись.
  • Камери спостереження із протикрадіжним пристроєм. Якщо об’єкт має систему захисту від крадіжок, рекомендується доповнити подібну систему камерами спостереження. У разі спрацювання камера направлятиме у потрібному напрямку.

  І це лише основні види камер спостереження, які разом з іншими варіантами захисту гарантуватимуть високу ефективність.

  Підрахунок відвідувача

  Лічильник відвідувачів аналогічно інтегрується із системою спостереження. Це хоч і не безпосередньо впливатиме на рівень захисту, але гарантовано зробить роботу персоналу в магазині більш комфортною. Можна визначити, через яку касу проходить більше людей.

  Блокування вхідних дверей

  Якщо спрацьовує система проти крадіжок, двері на виході магазину блокуватимуться. Це ефективне рішення. Але треба враховувати, що іноді подібні системи спрацьовують помилково, наприклад, на етикетку одягу чи товару з іншого магазину.

  Розпізнавання автомобільних номерів

  Спеціалізоване програмне забезпечення у камерах спостереження здатне визначати номерні знаки автомобіля. Враховуючи вартість такого обладнання, актуально для великих магазинів, на стоянках яких є велика кількість автомобілів. З їхньою допомогою можна буде визначити, в який магазин людина сіла, коли було виявлено крадіжку.

  І все це лише мала частина систем безпеки, які будуть актуальними у магазинах різного призначення. Якщо будуть складнощі при виборі відповідного рішення, можете розраховувати на підтримку досвідченого фахівця.