Що таке аплікатори Ляпко?

  130

  Організм людини досить витривалий, тому здатний самостійно справлятися з різними недугами. Завдання людини, при цьому, йому допомогти. Саме з цієї причини розвинулася така сфера медицини, як, рефлексотерапія, суть якої полягає в точковому впливі на певні рефлекторні точки на тілі людини. Таким чином наше тіло отримує імпульс, який стимулює ті чи інші системи внутрішніх органів до активної роботи і самовідновлення. Сьогодні ми поговоримо про популярний медичний засіб, який активно використовується в рефлексотерапії. Що таке аплікатори Ляпко і для чого вони потрібні? Як вони впливають на наш організм і в чому полягає їх ефективність? Про це далі.

  Що таке аплікатори Ляпко?

  Аплікатор Ляпко – це особливий вид масажера, який впливає на біологічно активні точки нашого організму. Це сприяє профілактиці і допомагає в лікуванні багатьох захворювань. Аплікатор Ляпко можна безпечно використовувати в домашніх умовах. Для виготовлення голок використовується спеціальний матеріал, який при контакті зі шкірою сприяє прискоренню провідності нервових імпульсів і стимулює відновлювальні процеси в організмі. Його дія також викликає активний приплив крові в зону впливу, що значно покращує обмінні процеси та живлення тканин, сприяючи нормалізації роботи органів і підвищенню імунітету. Основні переваги аплікаторів Ляпко полягають в простоті використання і в доступній вартості. Завдяки цьому лікувальні властивості масажера доступні кожній людині. Також до переваг масажерів можна віднести наступні:

  1. Широкий асортимент різних видів і типів аплікаторів, що дозволяє зручно опрацьовувати будь-яку зону тіла.
  2. Якісні і надійні матеріали, що забезпечують довгий термін служби пристрою.
  3. Доступна ціна аплікатора Ляпко.
  4. Висока терапевтична ефективність.
  5. Відмінна профілактика болю і дискомфорту в тілі.

  Аплікатори ефективно усувають біль у м’язах і суглобах, зміцнюють імунітет, налагоджують травлення і прискорюють метаболічні процеси в організмі. Регулярне використання масажера позбавить вас від целюліту, дозволить зменшити обсяги в талії і стегнах, допоможе відчувати себе бадьоріше і активніше.

  Особливості застосування

  У перші хвилини впливу користувач може відчути невеликий дискомфорт і колючі відчуття, які згодом переходять у комфортне відчуття тепла. Аплікатори використовуються для впливу на будь-які ділянки тіла:

  • спина;
  • живіт;
  • верхні і нижні кінцівки;
  • шия;
  • область грудної клітини;
  • поперек і ін.

  Тривалість дії валиком становить 10-15 хвилин. Для плоского аплікатора – 15-30 хвилин. Валики рекомендується застосовувати для лікувального впливу на будь-які поверхні тіла, які важко обробляти аплікатором (наприклад, області суглобів, шиї та обличчя).

  Що таке крок голки аплікатора Ляпко?

  Залежно від того, на якій зоні тіла ви плануєте використовувати масажер, буде залежати форма і тип виробу, так як аплікатори випускаються в різних модифікаціях і можуть володіти різною формою і різним кроком голки. Що таке крок голки в аплікаторах Ляпко? Крок голки аплікатора – це відстань, на якій розташовані голки одна від одної. Зазвичай цей параметр підбирається в залежності від індивідуальної чутливості шкіри. Наприклад, людям з нормальною статурою підійде аплікатор з кроком в 5-6 мм. Дітям і пацієнтам з підвищеною чутливістю, або малим шаром підшкірно-жирової клітковини, використовуються аплікатори з більш густим кроком. Відповідно, людям з великим шаром підшкірно-жирової клітковини – з менш густим кроком.  • інші новини