Санаторій «Шаян» в Закарпатті – чекає гостей

  814

  Наше повсякденне життя проходить у скаженому ритмі. Ми часто відчуваємо себе втомленими і не маємо часу звернути увагу на здоров’я. Але приходить час відпустки і перед нами стає питання — де відпочити і підлікуватись?

  Для цього не треба їхати кудись за кордон, в теплі країни. Таке місце набагато ближче — Закарпаття. Цей чарівний край славиться своїм чистим повітрям, оздоровчим кліматом і віддаленістю від мегаполісів. Санаторії Закарпаття користуються неабиякою популярністю серед наших співвітчизників.

  Обрати місце відпочинку і лікування можна серед безлічі варіантів. Один з непоганих — санаторій «Шаян», розташований в мальовничому куточку Закарпатської області, в долині Шаян, на правому березі річки Тиса.

  Головна особливість цього курорту — наявність чотирьох цінних, різних за іонно-соляним складом і температурою мінеральних джерел, схожих на відомі «Нарзан» і «Боржомі». Це унікальна можливість пройти лікування мінеральними водами в Україні, причому за доступними цінами. Санаторій допоможе позбавитись таких проблем:

  • Захворювання дихальних шляхів;
  • Гінекологічні захворювання;
  • Порушення нервової, серцево-судинної системи;
  • Проблеми з кістково-м’язовою системою.

  В санаторії можна відвідати басейн з мінеральною термальною водою, питні джерела, а також скористатись послугами масажиста-мануальщика. На території розташований спортивний майданчик з тренажерами, є можливість для лікувальних і профілактичних прогулянок. Є бювет з мінеральними водами, тенісний корт, спортивні майданчики, соляна кімната, кріосауна тощо. В санаторії працюють досвідчені лікарі і привітливий персонал.

  Їдальня пропонує комплексне дієтичне харчування. Розроблено лікувальні дієти відповідно до різних типів захворювань. Окрім лікування, у вас буде можливість насолодитися краєвидами і чарівною природою Карпат. Для цього існують екскурсії, також є можливість взяти участь у сплаві по річці Тиса.

  Чудовий ландшафт, чисте гірське повітря, комфортні умови проживання сприяють чудовому відпочинку та ефективному лікуванню. Якщо вас зацікавила така можливість і ви бажаєте провести відпустку з лікуванням в такому місці, скористайтесь послугами онлайн-бронювання номерів в сервісі «Захід Курорт». За допомогою сервісу ви зможете просто і швидко забронювати для себе будь які номери в санаторії «Шаян», а також обрати бажану програму лікування.