Переваги ігрових ноутбуків Acer

  79

  Тайванська компанія представила новий геймерський пристрій Nitro 5 у двох варіантах: з діагоналями 15,6 та 17,3 дюйма. Ноутбуки отримали обладнання, що забезпечує повноцінну роботу сучасних ігор, які з кожним роком висувають все більші вимоги до обладнання. У Nitro 5 об’єднані потужність чіпа AMD Ryzen 5000 та графічного процесора NVIDIA GeForce RTX серії 30. Об’єм оперативної пам’яті 32 ГБ також забезпечує продуктивність та швидкість мобільного девайсу. Конструктори компанії Acer попрацювали над створенням високоякісних дисплеїв: є варіанти з роздільною здатністю QHD та частотою 165 Гц або FHD з 360 Гц. У новому ноутбук Acer Nitro 5 зосереджено переваги, завдяки яким геймери вибирають обладнання тайванського виробника.

  Особливості ігрових ноутбуків Acer

  Геймерські лептопи відрізняються від звичайних продуктивними процесорами та відеокартами, а також іншими комплектуючими, які створені за новітніми технологіями, щоб вони не гальмували під час запуску важких ігор. Тому і ціна на такі пристрої на порядок вища. Клавіатура відрізняється розкладкою та функцією механічного перемикання кнопок. Останні модифікації девайсів для гравців тайванської компанії характеризуються такими перевагами:

  1. Система охолодження Acer CoolBoost. Вона складається з двох потужних вентиляторів та чотирьох отворів для відведення відпрацьованого теплого повітря. Спеціальна програма дозволяє керувати охолодженням.
  2. Робота на процесорах Intel Core 11 покоління. Швидкість завантаження та передачі на високому рівні. Це скорочує затримки, що дає переваги у іграх.
  3. Програма PredatorSense. Регулює продуктивність пристрою в ручному режимі. Її можна підвищити за рахунок збільшення тактової частоти та прискорення графічного процесора.

  1. Якісне складання, яке забезпечує стабільну роботу та довголіття ігрових машин.
  2. Гарантія виробника. Будь-які проблеми з пристроями можна вирішити у мережі офіційних сервісних центрів.

  Популярні серії геймерських лептопів Acer

  Компанія розробила кілька лінійок ігрових пристроїв. Різний функціонал визначає ціни та призначення:

  1. Серія Nitro – для геймерів-початківців. Для машин цієї лінійки характерні мінімалістичний, брутальний дизайн, а також начинка, яка забезпечує комфортний геймплей завдяки потужним відеокартам NVIDIA GeForce GTX.

  1. Predator – поєднує преміальні моделі з продуктивними чіпами та графічними картами останніх поколінь. Родзинка лінійки Triton – конструкція. Варіанти гібридних лептопів обладнані екранами, що повертаються і обертаються: завдяки спеціальним шарнірам регулюється відстань до клавіатури. Дисплей здатний обертатися, що дає машині здатність трансформуватись. Оновлена ​​модель Predator Triton 300 SE відрізняється компактними розмірами та потужною начинкою: чіп Intel Core i7, дискретна відеокарта NVIDIA GeForce RTX 3060. 14-дюймовий екран з роздільною здатністю Full HD забезпечує чітке зображення.
  2. Predator Helios – універсальні моделі. Можна використовувати для навчання, роботи та розваг. Predator Helios 300 оснащений IPS-дисплеєм із частотою оновлення 240 Гц та аудіосистемою X Ultra.

  Компанія Acer впевнено входить до п’ятірки найкращих виробників ігрового обладнання, зокрема ноутбуків. Серця геймерів підкорюють вишуканий дизайн, висока швидкість в іграх та якість складання. Для вибору відповідних моделей відомого бренду переходьте на сайт Comfy.ua.