Особливості застосування доменів домен .ua

  195

  Першим національним доменом України є доменна зона .ua, яка є досить привабливою. Але щоб у ній зареєструватись, потрібно знати деякі важливі моменти. Йдеться про домени найвищого рівня. Її делегували взимку 1992 року. За кількістю реєстрацій в Україні вона лідирує — понад п’ятсот п’ятдесят тисяч імен.

  Головною відмінністю .ua є той факт, що реєструвати домен можна лише в тому випадку, якщо є власна торгова марка. Придбати домен ua можна тільки тим, хто має реєстраційне свідоцтво, що підтверджує право володіння торговою маркою, зареєстрованою згідно зі стандартами Мадридського протоколу. Ще їй потрібно мати територіальне розширення на території України. Обов’язковою умовою є те, що доменне ім’я — це точна копія зареєстрованої торгової марки.

  Плюси застосування доменів

  Всі інтернет-користувачі легко дізнаватимуться про цю доменну адресу, оскільки добре знайомі з нею. Ім’я ємне, коротке, у будь-якому разі призводить до асоціацій з Україною. Воно дає зрозуміти, що портал орієнтується на українського споживача та національну аудиторію, ринок. Кожен зареєстрований тут ресурс викликатиме дедалі більше довіри в користувача, оскільки він однозначно має власну торгову марку.

  Щодо технічних моментів реєстрації:

  • дозволено винаходити ім’я довжиною від одного до шістдесяти трьох комбінацій, що складаються з цифр або латинських літер;
  • реєстрація можлива лише протягом трьох діб, що йдуть за оплатою реєстрації та поданням документів (звичайно ж, торгова марка в будь-якому разі вже є);
  • діє доменне ім’я протягом одного року чи двох років;
  • після того, як закінчується термін делегування, пролонгація можлива протягом чотирьох тижнів.

  Кожен домен, що знаходиться в зоні .ua, має право делегуватися у винятковому порядку у тому випадку, якщо ім’я повністю або частково належить до другого рівня, а також згідно з орфографічним написанням збігається з тим, як пишеться товарний знак.

  Чому обирають доменні зони .ua

  Вся справа у високій авторитетності ресурсу. Відвідувачі автоматично довіряють порталу, тим самим підвищується цільовий трафік по всій території держави. Вартість реєстрації досить доступна, лише мито при оформленні обов’язково сплачується до скарбниці держави. Кожен сайт, розміщений на домені, обов’язково проходить перевірку, тому повністю безпечний та надійний. Ці дані гарантовано зберігаються. До переваг даної адреси можна віднести невелику завантаженість. Тому кожен може вільно вигадувати будь-яке йому ім’я. Головне, щоб ця назва характеризувала діяльність фірми.

     • інші новини