Особливості обміну Тезера на картку Монобанку

  109

  Головний та дуже важливий момент – автоматичний обмін криптовалюти на гривні. Це значно спрощує процедуру та економить час криптоінвесторам. А час, як відомо – це гроші. Міняти Тезер на Монобанк стало можливим відносно нещодавно. Просто в певний момент часу власники криптовалютних гаманців здогадалися про те, що Тезер – це монета, яка належить до нового покоління. І вона дозволяє заробляти на різниці в курсах.

  Онлайн-обмінник FlyPay співпрацює з Монобанком та виводить гроші на його рахунки. Усі бажаючі обміняти тезер з карткою моно можуть розраховувати на справедливий і вигідний курс обміну. До того ж перевірений ресурс має інші переваги, про які йтиметься нижче. Ресурс регулярно оновлюється, як і його функціонал заради зручності користувачів.

  Плюси процедури обміну USDT TRC20 на Монобанк

  Потрібно враховувати такий момент, як вигідний курс обміну Тезер на Монобанк. Його розраховують, ґрунтуючись на даних із провідних криптовалютних бірж нашої країни. Кожен криптоінвестор, який часто міняє Тезер на гривні, готовий підтвердити, що при постійному обміні клієнти отримують додаткову знижку та особливі умови для вигідної співпраці. Йдеться про тих клієнтів, які змінюють великі суми.

  Щоб здійснити обмін Тезер на гривні за допомогою Монобанку, необхідно дотримуватися інструкцій:

  • відкрийте представлену на ресурсі FlyPay форму;
  • заповніть кожне поле без винятку;
  • прочитайте умови договору сервісу, що надає послуги обміну;
  • прийміть умови, поставивши відповідну галочку;
  • створіть заявку на обмін;
  • сплатіть заявку, перевівши потрібну суму.

  Коли всі перераховані вище дії виконані, система сама перекине клієнта на сторінку, де відображається стан заявки. Там вказують статус переказу коштів. Коли криптовалюта надійде на рахунок сервісу обміну, система відразу ж перерахує гривні на рахунок Моно.

  Вигідний обмін Тезера на Монобанк

  Багато криптоінвесторів крім вигідного курсу обміну криптовалюти цінують також обмінники за швидкість проведення транзакцій. Безпека для досвідчених клієнтів також не на останньому місці. Обмінник FlyPay регулярно вводить нововведення, удосконалює свою роботу, грамотно та миттєво здійснює обмін Тезер на гривні. Якщо виникають труднощі в процесі обміну, завжди є можливість звернутися до служби техпідтримки. Вона працює оперативно та вирішує всі питання у максимально короткі терміни.

     • інші новини