Neo криптовалюта: все про цифровий актив доступною мовою

  65

  Сучасний ринок криптоіндустрії пропонує українцям величезну кількість способів отримання стабільного прибутку. Одним з популярних варіантів інвестування грошей є NEO криптовалюта. Це онлайн-валюта, яка була створена китайськими розробниками. Це не звичайна платіжна система, як, наприклад, Біткоїн або USDT. Фахівці криптовалютної галузі відносять Neo криптовалюту до оригінальних блокчейн-систем Лібра, Кардано та інших подібних. Які особливості та можливості характерні для даного цифрового активу? Про це і поговоримо більш детально.

  Простою мовою про NEO

  Люди, які досконало розбираються в криптоіндустрії, знають, що головною особливістю Neo є те, що актив є прямим конкурентом Ethereum. Як і Ефіріум, ця платіжна система призначена для укладання розумних контрактів, проте з власними унікальними відмінностями. Крім функції роботи зі смарт-контрактами, криптовалюта НЕО має власну «родзинку» – платформа дозволяє людині на програмному рівні зафіксувати за собою право володіння будь-якою річчю:

  • транспортним засобом;
  • будинком, квартирою та іншою нерухомістю;
  • акціями;
  • персональним компʼютером тощо.

  Досягти такої мети можна за допомогою спеціальних електронних сертифікатів. Принципи роботи Neo також полягають у тому, що власник криптовалюти може передавати право власності будь-яким предметом іншій людині. Це значить, що інвестування в Neo відкриває можливість реалізації різних активів через платіжну мережу.

  Безумовно, якщо мова йде про щось велике та цінне, наприклад, нерухомість чи транспортний засіб, власнику необхідно підтвердити власну особисті та юридичні права на обʼєкт. Проте у такому випадку, криптовалютна платіжна система позбавляє користувача анонімності.

  Принцип роботи NEO

  Криптовалюта Neo для початківців залишається одним з найпривабливіших токенів, оскільки він є прямим конкурентом Ethereum і при цьому пропонує унікальні особливості. Створюючи НЕО, китайські розробники ставили собі на меті запропонувати користувачам нову модель економічних відносин. Зокрема й можливість оцифрувати право власності на будь-який актив, реалізовувати його через платіжну платформу, тим самим без необхідності залучати посередників.

  Використання технології блокчейна Neo дозволяє проводити будь-які операції, укладати смарт-контракти максимально безпечно, без ризику потрапити на аферистів. Крім того, перевагою використання даного токену є мінімальні розміри комісії, наприклад, придбання нерухомості обійдеться покупцеві максимум у кілька доларів, чого не скажеш про операцію іншим способом.

  Як можна придбати криптовалюту в Україні?

  Популярність цифрового активу суттєво впливає на зацікавленість інвесторів у криптовалюті – а це значить, що багато українців починають шукати, як купити Neo в Україні. Сьогодні цифрову монету можна купити, продати та обміняти на криптовалютній біржі, наприклад, найбільшій криптобіржі Європи з українськими коренями WhiteBIT. Придбати криптовалюту можливо за віртуальні гроші, наприклад, Біткоїн, а також за фіатну валюту.

  Важливо розуміти, що НЕО не можна майнити. Такий спосіб дозволяє тільки отримати іншу внутрішню валюту платіжної системи GAS, і використати її для придбання токенів Neo.

  В наш час криптовалюта НЕО є дуже популярним платіжним інструментом, який використовується для різних цілей – заробіток на коливанні курсу, оцифрування права власності та передачі її іншим особам. Інвестування в Neo є економічно вигідним способом отримання стабільного додаткового прибутку.