Куди варто поїхати цієї весни: 7 гарних місць для відпочинку на західній Україні

  129

  Весна в Україні – чудовий час для відпочинку. Школярі йдуть на весняні канікули, просинається природа – душа бажає нових пригод та вражень. Наша країна унікальна і багатогранна – тут можна знайти подорож на будь-який смак. Вирушити власним авто чи купити квиток на автобус або поїзд на сайті infobus.eu – вирішувати лише вам. Сервіс INFOBUS – це корисний ресурс, де можна купити, замовити чи забронювати квитки на будь який вид странспорту. Відкрити для себе красу українських природних та історичних скарбів можна у будь-який спосіб.

  Ось 7 чудових місць для відпочинку в західній Україні цієї весни.

  Кам’янець-Подільський

  Весна надає особливого шарму цьому старовинному місту. Замок на скелі, оточений річкою, стає ще привабливішим весняним ранком. Прогуляйтеся вузькими вуличками старого міста, насолоджуючись архітектурою і кавовими зупинками.

  Також цікавими місцями у Кам’янці-Подільському називають Смотрицький каньйон (справжній витвір природи з флорою та фауною) і міст «Стрімка лань». Це найвищий міст в Україні, побудований за унікальним проєктом. Тут можна зайнятися екстремальними видами спорту, наприклад, роуп-джампінгом.

  Карпати

  Карпати – красивезні гори, що простяглися через вісім країн Центрільної та Східної Європи, включно з Україною. Ця природна краса привертає туристів своєю величчю і різноманіттям.

  Карпати захоплюють своєю природою: величні ліси, стрімкі гірські річки та водоспади, які додають неповторний шарм краєвидам. Вершини гір вкриті хмарами, а чисте повітря робить це місце ідеальним для тих, хоче втекти від міського гамору.

  У Карпати треба приїжджати мінімум на тиждень, щоб побачити хоча би половину.

  Карпати відомі не лише своєю красою, але й цілющим повітрям. Багатий сосновий ліс та гірські луки сприяють чистому повітрю, що робить це місце популярним для лікування та відновлення сил. А легендарні карпатські чани з сосновими віттями наповнять організм здоров’ям.

  Карпати також славляться своєю унікальною культурою та традиціями. Карпатські селища зберегли старовинні звичаї, виробництво національної кераміки, ткацтво та інші ремесла, що додають аутентичності цьому регіону.

  Гірськолижний Курорт “Буковель”

  Буковель – найбільший гірськолижний курорт в Україні, розташований в Карпатах. Тут можна не тільки насолоджуватися захоплюючими гірськолижними спусками, але і проводити активний відпочинок у будь-яку пору року.

  Озеро «Синевир»

  Розташоване в Карпатах, озеро Синевир стає особливо привабливим весною. В цей час вода в озері стає прозорою, а навколишні гірські луки вкриваються квітами. Це ідеальне місце для тих, хто любить природу та спокій.

  Сакури в Ужгороді

  Ужгород, місто на заході України, вражає не лише традиціями унікального населення, що там живе, але й красивенними сакурами. Вони з’явилися тут у 1923 році. Найбільше сакур висаджено на набережній річки Уж, а також вулицях Ракоці та Довженка. Навесні ці 2 тисячі дерев розквітають ніжно-рожевими суцвіттями, приваблюючи сотні туристів.

  Термальні басейни Закарпаття

  У зв’язку з тектонічною будовою Закарпаття саме у цьому регіоні є багато термальних басейнів. Це води, що підігріваються в надрах. Через тріщини вони піднімаються наверх, насичуючись мінералами та киснем. Омолоджувальна та оздоровча властивості цих вод відомі здавна. Сюди приїжджають люди, що страждають на найрізноманітніші захворювання.

  Найпопулярнішими термальними басейнами Закарпаття є оздоровчий комплекс “Жайворонок” у Берегово, а також термальні води в Косино. До речі, тут тепер діє один з найбільших в Україні аквапарк під відкритим небом, тож діткам також буде весело. У селі Лумшори є термальні чани, які розташовані біля гірської річки. Тому оздоровлення в чанах тут часто поєднують з купанням в холодній гірській річці заради загартовування.

  Біля Ужгорода також є комплекс «Золота Гора» розташований у селі Барвінок. Тут також є термальні басейни. Їхньою особливістю є кремнієві гідрокарбонатні та натрієві води середньої мінералізації, дуже схожі на ті, які є у найкращих чеських, німецьких та французьких курортах.

  Львів

  Львів — одне з найкрасивіших та найбільш історичних міст України, яке привертає туристів своєю архітектурною красою, культурною спадщиною і атмосферою старовинності. Львів славиться своєю чудово збереженою історичною архітектурою. Вулиці міста прикрашені ренесансними, бароковими та готичними будівлями. Пам’ятки, такі як Ратуша, Оперний театр, і Римо-католицька церква Святого Ольги і Єлизавети, є лише кількома прикладами архітектурної величі Львова.

  Львів вважається столицею кави. Тут є безліч її різновидів. Також місто Лева є культурною столицею України. Львівський міжнародний кінофестиваль, Львівська книжкова ярмарка та Львівські Дні Мистецтва є тільки кількома з подій, які приваблюють культурних гурманів. А нещодавно сюди з Тернополя переїхав щорічний музичний фестиваль «Файне місто».

  Для діток тут теж є багато цікавого. Аквапарк, океанаріум, парки і багато розваг. А у самому середмісті є «Домівка врятованих тварин». Це місце, куди приносять поранених звірят – тут їх лікують, відновлюють, згодом відпускають на волю. Якщо вам пощастить, тут можна зустріти коней, тхорів, орлів, лелек і навіть вовків.