Який ефект дає покриття автомобіля керамікою

  12

  Нанесення кераміки на авто – це достатньо популярна послуга серед автовласників. Такий попит пояснюється її ефективністю. Так, нанесення кераміки на автомобіль дає змогу зберегти зовнішній вигляд транспортного засобу протягом тривалого часу. Однак цим переваги послуги не обмежуються. Про інші можливості читайте далі в матеріалі.

  Керамічне покриття автомобіля: головні переваги

  Покриття автомобіля керамікою покращує зовнішній вигляд транспортного засобу. Воно надає глибокого, дзеркального блиску, який робить фарбу яскравішою та насиченішою. За умови правильного виконання робіт автомобіль буде виглядати навіть більш естетично, ніж нова машина з салону. Такий ефект зберігається впродовж тривалого часу.

  До інших вагомих переваг керамічного захисту кузова належать такі:

  1. Захист від УФ-променів. Кераміка захищає лакофарбове покриття (ЛФП) автомобіля від шкідливого впливу ультрафіолетових променів, запобігаючи вицвітанню й окисленню фарби.
  2. Гідрофобність і самоочищення. Керамічне покриття має гідрофобні властивості, що робить поверхню автомобіля водовідштовхувальною. Вода та бруд скочуються з поверхні транспортного засобу. Це своєрідна «парасолька» під час поїздок за дощової погоди.
  3. Захист від хімічних речовин. Керамічне покриття забезпечує бар’єр проти хімічних речовин, як-от кислоти, луги, дорожні солі, які можуть пошкодити лакофарбове покриття.
  4. Стійкість до подряпин і стирання. Хоча керамічне покриття не робить поверхню автомобіля повністю невразливою, воно може значно підвищити стійкість до дрібних подряпин і стирання.
  5. Легкість у догляді. Завдяки гідрофобним властивостям і гладкості поверхні, автомобіль з керамічним покриттям легше мити та чистити, оскільки забруднення менше прилипають до поверхні.

  А ще кераміку можна наносити на різні частини транспортного засобу, зокрема на скло, кузов і навіть колісні диски. Тому можна забезпечити комплексний захист. До того ж послуга покриття автомобіля керамікою підходить для будь-якого виду лакофарбового шару, зокрема як для вже застарілого ЛФП з нітроемаллю, так і для сучасних недорогих алкідних або більш надійних акрилових автофарб.

  Попри перераховані вище переваги, захист кузова автомобіля керамікою вимагає професійного підходу, адже процес нанесення покриття передбачає ретельну підготовку поверхні, правильне нанесення складу та дотримання технологічних умов для забезпечення максимальної ефективності та довговічності. Також для покриття кузова нанокерамікою необхідні спеціальні інструменти. Тому краще довірити цей процес досвідченим професіоналам, які мають необхідне обладнання. Наприклад, детейлінг студія STEK Odesa надає послуги якісного та довговічного покриття автомобіля. На всі роботи їхніх майстрів надається гарантія.