Які види камер відеоспостереження бувають?

  67

  Камери відеоспостереження — це невіддільна частина систем безпеки, які використовуються для захисту об’єктів різного типу. Можуть бути встановлені в офісах, магазинах, складах, на виробництві, а також використовуватися для охорони приватних будинків та квартир. Підібрати найкращий варіант зможете на https://hikvision.co.ua/.

  Основні критерії вибору

  Перш ніж перейти до пошуку найкращої камери, необхідно врахувати, що умовно їх ділять на аналогові та цифрові. Аналогові популярні та дешеві. Тоді ж як цифрові гарантують якісніше зображення. Щоб визначити, який варіант підійде якнайкраще, варто врахувати додаткові можливості — тип конструкції, рівень захисту, місце встановлення та основні характеристики.

  Аналогові

  Аналогові камери спостереження — традиційні камери, які використовуються для запису відео з максимальною швидкістю передачі даних. Підключаються до домашньої мережі або до спеціального записувального пристрою. Найбільш доступні та поширені види камер спостереження. Ці гаджети забезпечують високу якість зображення. Вони можуть бути підключені до стандартних аналогових систем спостереження та забезпечують більшу чіткість зображення, ніж традиційні аналогові камери.646f5c97a9c5e.webp

  Але варто зазначити, що мають і недоліки — дещо низьку роздільну здатність, застарілі технології, відсутність функції масштабування та оброблення картинки.

  Цифрові

  Цифрові камери спостереження — девайси, які використовують цифрову технологію для запису відео. Забезпечують кращу якість зображення та можуть бути підключені до Інтернету для віддаленого доступу до відеопотоку.

  64707bdc084c8.webp

  Тип конструкції

  Камери спостереження можуть бути зроблені у різних форм-факторах. Кожен тип конструкції має свої переваги та недоліки. Корпусні являють собою гаджети без кронштейна та об’єктива, тому можна підібрати до них якісну оптику.

  Найчастіше їх використовують в охороні.

  Панорамні типи відеоспостереження з круговим, надшироким оглядом знімання дозволяють побачити картинку на 360º. А отже з таким гаджетом точно зможете передбачити сліпі зон. Найчастіше такі моделі встановлюють в торгових залах та офісах.

  Тоді як мініатюрні призначені для прихованого спостереження та мають не високу вартість. Основна їхня перевага — майже непомітні.

  Рівень захисту

  Цей параметр вказує на те, наскільки камера захищена від впливу негативних факторів зовнішнього середовища. Камери можуть бути захищені від вологи, пилу, ударів та інших факторів. А це важливі фактори для тих системи відеоспостережень, які встановлюються на вулиці.

  Місце встановлення

  Місце встановлення камери має велике значення для її ефективності. Камери можуть бути встановлені зовні або всередині приміщення, на стінах, стелях, підлозі тощо. Від правильно встановленого ракурсу залежить якість зображення, а отже і рівень безпечності певного гаджета.

  Характеристики відеокамер

  До параметрів, які визначають її технічні можливості відносять роздільну здатність, чутливість до світла, кут огляду та інші параметри.

  Камери спостереження можуть бути різних типів та конструкцій, а також мати різний рівень захисту та характеристики. Оскільки вибір камери залежить від конкретних потреб та умов встановлення, тому перед покупкою варто чітко визначити основні індивідуальні параметри та на сайті виробника виставити відповідні фільтри.