Які помилки ми робимо під час використання кондиціонера для волосся?

  51

  Кондиціонер — важливий засіб для догляду за волоссям, який робить його шовковистим, сяйливим і слухняним. Він заповнює пошкоджені ділянки стрижня, роблячи його міцнішим та стійкішим до зовнішніх чинників. Це особливо важливо для волосся, яке часто піддається хімічному впливу та укладанню термоприладами. Крім того, кондиціонер розгладжує кутикулу волосся, завдяки чому його легко розчісувати, воно не ламається.

  Кондиціонер використовують регулярно після кожного миття шампунем. Проте багато людей роблять помилки під час нанесення засобу, що нівелює його позитивний вплив. Використання кондиціонера — це нескладний, але обов’язковий етап догляду за волоссям. Дотримуючись порад професіоналів щодо цього етапу догляду, ви можете навіть за короткий час покращити стан і зовнішній вигляд волосся.

  Як підібрати кондиціонер?

  Наразі в асортименті брендів, які спеціалізуються на доглядальній косметиці для волосся, є велике розмаїття кондиціонерів. Важливо звертати увагу на активні компоненти, склад продукту й позначки на пакованні, які вказують, для якого типу волосся призначений засіб, який ефект він створює. Адже поширена помилка багатьох — це обрати продукт, який порадили родичі, друзі, колеги. Він може бути ідеальним для них, проте бути безрезультативним чи навіть шкідливим для вас.

  Спершу рекомендовано визначити тип волосся й шкіри голови. Можете скористатися для цього порадами й тестами в інтернеті, проте краще відвідати трихолога. Ознайомтеся з асортиментом кондиціонерів. Але обирайте ті, які відповідають вашим потребам. Такі сайти як EVA.UA мають зручну навігацію, яка дає змогу обрати відповідні категорії товарів, зокрема за типом волосся, активними компонентами, основною дією: зволоження, живлення, відновлення, збереження кольору тощо. Крім того, фахівці радять використовувати в парі з кондиціонером шампунь того самого бренду та серії, адже вони містять компоненти, що ідеально поєднуються й дають позитивний ефект саме у взаємодії.

  Процес нанесення: коли та як?

  • Рекомендовано використовувати після кожної процедури очищення, адже шампунь може розкривати лусочки волосся, роблячи його сприйнятливим до активних компонентів кондиціонера.
  • Наносити треба лише на кінчики волосся, відступаючи 10–15 см від коренів. Інакше волосся може швидко стати масним та обтяженим.
  • Не варто терти волосся під час нанесення. Потрібно плавно й рівномірно розподілити продукт зверху донизу. Якщо у вас в’юнке чи кучеряве волосся, тоді можна легенько притиснути долонями мокрі завитки, щоб вони потім стали структурованими.
  • Залишайте засіб на волоссі протягом часу, зазначеного в інструкції, а потім змивайте ледь теплою водою. Це додасть вашому волоссю більше сяяння та допоможе позбутися пушіння, якщо ви правильно посушите волосся.

  Найпоширеніші помилки

  Щоб точно не припускатися помилок під час догляду за волоссям за допомогою кондиціонера, радимо ознайомитися з найпоширенішими. Варто не забувати, що кондиціонер не призначений для нанесення на корені. Якщо ви хочете покращити стан шкіри голови, то краще застосовувати маски. Також потрібно знати, що кондиціонер потрібно змивати ретельно, адже його залишки можуть зліплювати волосся, надавати йому тьмяності.

  Обов’язково читайте інструкцію, підбирайте кондиціонер за типом і потребами, адже ігнорування проблем волосся не покращує його стан. Зволожувальні засоби підходять для сухого й пошкодженого волосся, відновлювальні — для пошкодженого та ламкого, живильні — для тьмяного, кондиціонери для захисту кольору — для фарбованого, а кондиціонери для додаткового об’єму — для тонкого.

  Кондиціонер став уже звичним засобом б’юті-рутини, тому важливо знати, як ним правильно користуватися, щоб бачити відмінний результат його роботи — еластичне, м’яке та слухняне волосся, насичене живильною вологою. Дотримуючись простих порад, ви зможете правильно використовувати цей засіб та отримати максимальний результат.  • інші новини