Як правильно обрати платформу для інтернет-магазина

    49

    Якщо ви замислюєтесь над створенням власного інтернет-магазину, то ви напевно чули про чули спеціальні платформи для їх запуску. Вони дозволяють швидко та легко отримати сайт, придатний для торгівлі в інтернеті. Головна особливість таких платформ — відсутність потреби у розробці. Платформа пропонує продукт з чітко визначеними можливостями, тож для вдалого вибору треба розуміти, якими властивостями має обладати сучасна платформа.

    В цій статті ми розповімо на що варто звертати увагу під час вибору платформи для створення інтернет-магазину, а також якими технічними характеристиками вона має володіти.

    Оцінка платформи реальними користувачами

    Перед тим, як заглиблюватися у вивчення платформи, треба спочатку дізнатися, що про неї думають реальні користувачі. Зробити це досить просто. Достатньо написати в пошукачі назву платформи та слово «відгуки», наприклад — Хорошоп відгуки та подивитися як оцінюють компанію люди, що з нею співпрацюють.

    Якщо відгуки негативні, їх мало або зовсім немає — це погана ознака. Скоріш за все, у платформи немає лояльних клієнтів, що може свідчити про неякісний продукт. Таку платформу не слід розглядати більш детально, щоб не гаяти свій час. Якщо ж відгуки є, вони позитивні та знаходяться на різноманітних порталах, то цю платформу варто взяти до уваги і перейти до оцінки її можливостей.

    Що має вміти сучасна платформа

    Сучасні платформи для створення інтернет-магазину — це зручність, технічна розвинутість та можливість спокійно вести свій бізнес. Клієнт має отримати інструменти для управління структурою і вмістом сайту, зручну обробку замовлень, доступ до інших каналів продажів тощо. Під час вибору платформи важливо дізнатися чи є у її сайтів мобільна версія. Зараз велика кількість придбань в інтернет-магазинах відбувається через смартфони. Якщо у магазину не буде нормальної мобільної версії, то він, за замовчуванням, програватиме своїм конкурентам.

    Іншим важливим моментом є наявність інтеграцій між платформою та іншими сервісами. Якою б розвинутою не була платформа, дати усі інструменти для повноцінного керування інтернет-магазином вона не може. Тому мають бути інтеграції з платіжними сервісами, службами доставки — без них магазин не зможе нормально функціонувати.

    Також, дізнайтеся про якість технічної підтримки з боку платформи. Сучасна платформа має оперативно реагувати на запити клієнтів, бажано через телефони та переписки, а не email. Від цього залежить чи будете ви займатися бізнесом або ж тільки вирішувати технічні проблеми.

    Підіб’ємо підсумки

    В першу чергу, під час вибору платформи для створення інтернет-магазину вивчайте досвід тих, хто вже користується продуктом. Їх відгуки покажуть чи варто серйозно розглядати платформу. А вже потім дивіться на технічні можливості, які мають забезпечити успішне управління інтернет-магазином. Бажаємо вам успіхів!



    • інші новини