Як обрати магазин зоотоварів?

  50

  Сьогодні ми поступово звикаємо замовляти товари в інтернет-магазинах – адже це зручно та вигідно. І, звісно, товари для догляду за домашнім улюбленцем – не виняток. А чи знаєте ви, як обрати кращий зоомагазин, що працює в режимі онлайн? До вашої уваги – головні критерії, за якими можна в лічені хвилини зрозуміти, чи варто робити  замовлення в конкретному магазині.

  Що пропонують?

  Не так важливо, хто саме є вашим домашнім улюбленцем. І розкішний мейн-кун, і експресивний йоркширський тер’єр, і галаслива хвиляста папуга, і мовчазні рибки за склом акваріуму потребують уваги та турботи. А ще – дуже багато суто матеріальних речей – кормів та вітамінів, а ще іграшок, аксесуарів та обладнання, що зробить їхнє життя поруч з вами по-справжньому щасливим.

  Звісно, після однієї-двох спроб принести додому одночасно тижневий запас корму, наповнювача для лотка або ґрунт для акваріума, ви приймаєте тверде рішення замовляти все виключно з доставкою. А як обрати кращий зоомагазин, що працює онлайн? Рекомендуємо зосередити увагу на таких критеріях:

  • Асортимент товарів – варто пересвідчитись, що в каталозі в наявності саме ті марки кормів та товарів для догляду, які полюбляє ваш улюбленець, чи представлені ліки, вітамінні добавки, іграшки та обладнання. Чим ширше вибір, тим імовірніше, що ви завжди знайдете тут все, що необхідно.
  • Порівняйте вартість товарів в різних магазинах, але не спокушайтесь підозріло низькою ціною – вона може бути зумовлена сумнівною якістю продукції або навіть підробкою під відомий бренд.
  • Знижки та акції. Дуже добре, якщо магазин буде робити вам знижку, як постійному клієнту, періодично реалізує за акційними цінами продукцію відомих виробників або влаштовує розпродажі товарів популярних категорій. Це дозволить суттєво економити, не поступаючись якістю придбаних товарів.

  Як обслуговують?

  Для зручного користування послугою інтернет-магазину важливо, чи зручним буде процес придбання товарів. Отже, експерти рекомендують звернути увагу на наступні моменти:

  • Зручний та зрозумілий інтерфейс сайту з каталогом товарів, поділеним на популярні категорії, дозволить витрачати менше часу на пошук певних видів продукції, які потрібні для задоволення потреб вашого улюбленця.
  • Варто переконатися, що ви зможете отримати замовлення у найближчому пункті видачі або зможете скористатися послугою кур’єрської доставки. Перевірте, чи поширюються послуги магазину на ваш регіон. Деякі магазини скасовують оплату доставки у разі замовлення на певну суму.
  • Наявність зручних та вигідних для вас способів комісії при оплаті замовлені – один з важливих критеріїв для оцінки переваг інтернет-магазину зоотоварів.

  Інтернет-магазин ZOOcomplex пропонує широкий асортимент високоякісної сертифікованої продукції. Тут споживачі можуть придбати кращі сорти кормів від провідних світових виробників, товари для гігієни та догляду, обладнання, іграшки та аксесуари. Товари, представлені в асортименті, можна придбати за цілком демократичними цінами.