Як боротися с акне та постакне

  2361

  Що таке акне та постакне, мабуть, розповість будь-який сучасний підліток. Але, нажаль, ця проблема сьогодні все частіше турбує і більш зрілих пацієнтів. Чи то через подовження гормональної молодості, чи через погану екологію, ослаблення імунітету жителів міста та нездорового харчування, але проблема акне та рубців постакне турбує сьогодні як підлітків, так і дорослих. Що ж пропонує медицина та косметологія для вирішення цієї нагальної проблеми?

  Сьогодні найбільш перспективним та ефективним напрямом боротьби з акне та постакне вважають мезотерапію. Акне уявляє собою вугровий висип через гіперактивне виділення шкірного сала, яке призводить до запалення сальної залози, що підходить до волосяного фолікулу. Такі вугрові висипи локалізуються в області обличчя, спини та зони декольте. Через понижений імунітет починається неконтрольоване розмноження бактерій на поверхні шкіри,тому висипи акне так важко побороти та не довести їх до появи рубців постакне. Ось чому за потреби необхідно ще у молодому віці приділити максимум уваги цій проблемі та звернутися до досвідченого фахівця.

  Що собою уявляє мезотерапія при акне?

  Ця методика позбавлення від вугрів уявляє собою введення малих доз спеціальних мезококтейлів до проблемної зони. Проводиться лише у спеціалізованих косметичних салонах курсом від 6 до 10 процедур. Коктейлі можуть як розроблятися у клініці самим косметологом, так і застосовуватися готовими від відомих світових виробників.

  Такі ін’єкції допомагають:

  • Покращити мікроциркуляцію крові,
  • Нормалізувати роботи зальних залоз,
  • Зменшити запалення,
  • Зволожити шкіру,
  • Вітамінізувати шкірний покрив,
  • Підвищити імунні властивості клітин дерми,
  • Знизити рівень розмноження бактерій на шкірі,
  • Розгладити рубці постакне.

  Як працює мезотерапія при акне та постакне?

  Мезотерапія проявляє свій потрійних ефект, який виражається у наступному:

  1. Потужним стимулом відновлення функцій шкіри стає сам прокол у місці запалення,тобто механічне пошкодження покриву. У процесі введення препарату активізуються захисні функції організму, і цілісність покриву відновлюється у кращій якості.
  2. Було встановлено, що використання ін’єкцій при лікуванні акне сприяє пробудженню імунітету через вплив голки на активні точки. Через підвищення імунітету зменшується зростання кількості бактерій, та запалення становляться меншими.
  3. Нарешті, важко переоцінити вплив на стан шкіри вітамінного коктейлю, що містить як речовини, дія яких схожа з дією антибіотиків, так і кислоти, вітаміни, пептиди, фактори росту тощо.

  Саме тому косметологія дає чітку відповідь на питання, як боротися з акне та постакне – за допомогою мезотерапії, адже її відрізняє ряд переваг.

  По-перше, результат відчувається вже після перших відвідин косметолога, але найповніше клієнт зможе відчути переваги тільки після проходження всього курсу. По-друге, через натуральність компонентів майже відсутні побічні реакції на мезотерапію, вона ніяк не впливає на гормональну та ендокринну системи. По-третє, рубці та плями від постакне зникають повністю та назавжди, шкіра стає більш еластичною та пружною. Ефект від процедури триває дуже довго, адже препарати вводяться глибоко у середні шари дерми, там вони накопичуються та поступово вивільняються, забезпечуючи підтримку досягнутого результату.

  Нарешті, навряд чи яка інша методика зможе настільки гарантовано позбавити людину від ненависних вугрів та камедонів за такий короткий проміжок часу.

  Протипоказання до процедури та запобіжні заходи

  Існують деякі протипоказання, за яких клієнту краще відмовитися від ін’єкцій та обрати інші (традиційні або апаратні) методи. До таких відносяться:

  • алергічна реакція на будь-який компонент препарату,
  • герпес в активній фазі,
  • системні захворювання, ускладнення з кишково-шлунковим трактом, нирками або жовчним міхуром,
  • онкологічні та аутоімунні захворювання,
  • цукровий діабет,
  • епілепсія,
  • порушення згортання крові,
  • вагітність та годування груддю.

  Якщо у пацієнта немає жодних протипоказань до проведення мезотерапії для лікування акне та постакне, то лікар допоможе обрати препарат, розрахує курс лікування та ознайомить клієнта з пост процедурним режимом догляду за шкірою, який є досить простим: протягом 2 тижнів уникати знаходження під відкритим сонцем та у солярії, не купатися у відкритих водоймах та у басейні, уникати походів до сауни та лазні, знизити активні фізичні навантаження, не торкатися папул після ін’єкцій руками, не наносити важку косметику. Першу добу краще відмовитися від вживання алкоголю.

  Намагайтеся, перш за все, знайти класного спеціаліста, якому ви зможете довірити свою красу та здоров’я, не уникайте сучасних розробок косметології та не сподівайтеся на те, що питання само «розсмокчеться». Всі наробітки медицини сьогодні – у ваших руках,тож використовуйте їх та живіть щасливо!