Гарні рожеві квіти для святкового букета

  1992

  Гарні рожеві квіти для святкового букета

  Рожеві квіти можуть бути найрізноманітнішими. Це можуть бути, наприклад, троянди, тюльпани, півонії та лілії. Ці квіти часто обирають як подарунок на свята, весілля чи інші важливі події. Але чи знаєте ви, що кожен із цих квітів із чимось пов’язаний?

  • Троянди здавна асоціювалися з романтичною любов’ю та романтикою;
  • Тюльпани зазвичай використовуються як символи весни у більшості культур по всьому світу;
  • Лілії асоціюються з весною та родючістю, але протягом усієї історії використовувалися як символи світу.

  Красиві рожеві квіти вражають своїм чарівним забарвленням та виглядом. Квітів цього забарвлення багато видів, але їх об’єднує одне: м’які, світлі, ніжні суцвіття, які бувають різних форм і розмірів. Магазин квітів Dicentra пропонує безліч рожевих кольорів, які завжди в тренді і можуть поєднуватися з будь-яким іншим відтінком. Головне, визначитися з квіткою, з якої ви хочете зробити букет.

  Як правильно вибрати рожеві квіти?

  Ви повинні вирішити, до якої події ви готуєте квіти, яке значення має для вас ця людина, враховувати пору року і думати про те, яке повідомлення ви хочете передати своєю квітковою композицією. Коли ми бачимо рожеві квіти, вони відразу асоціюються у нас із елегантністю та жіночністю. Але це лише загальне враження про кольори, тому що якщо їх тлумачити більш докладно, то видно, що кожна квітка має своє значення. Наприклад, пастельні відтінки квітів можуть означати легкість та доброту, а дрібні квіти – дружелюбність та скромність. Перш ніж купувати квіти, слід знати, як правильно вибрати:

  • Спочатку визначтеся з тим, до якої події ви готуєте квіти і яке значення для вас має ця людина;
  • Види рожевих квітів також залежить від сезону. Взимку краще вибрати щось ніжне та невиразне, наприклад, вибрати букет ранункулюсів чи ніжних троянд. А в теплу пору року щось яскраве та пишне, наприклад, ніжно-рожева гортензія букет з додаванням зелені;
  • Далі визначтеся з композицією. Ви повинні розуміти, чи ви хочете поєднувати пару відтінків або тільки один. Наприклад, ви можете вибрати світло-рожеві квіти та додати яскраві для контрасту. Або, навпаки, зібрати монокомпозицію;
  • Всі красиві рожеві квіти мають глибоке значення. Тому перш ніж вибрати їх, подумайте, яке повідомлення ви хочете передати своєю квітковою композицією. Ви намагаєтеся показати комусь, як багато вони для вас означають, або, можливо, ви хочете надіслати дружнє повідомлення.

  Радимо скористатися рекомендаціями любителів своєї справи, флористів салону Dicentra, та вибрати гарний рожевий букет з їхнього багатого асортименту:

  • Букет 15 Малинових хризантем Ромашек – ці квіти мають яскраво-рожевий відтінок, що символізує жіночність;
  • Букет 15 Малинових троянд – троянди, що мають багато відтінків та цікавих видів;
  • Букет 25 Роз спрей Фаєрворкс – невеликі рожеві суцвіття завжди привертають увагу своєю незвичністю та красою;
  • Букет 637 – букет – у цей список входять троянди, еустома, гіпсофіла, спрей-троянда які цвітуть у рожевому відтінку та вражають своєю красою;
  • Букет 11 Рожевих тюльпанів – їх світло-рожевий відтінок на м’яких квітках надає їм гладкого вигляду та унікальності.

  Якщо ви шукаєте щось, що зробить ваш букет модним, ви не помилитеся з класичними рожевими трояндами. Але якщо ви шукаєте щось більш унікальне і водночас популярне, ви можете вибрати інші варіанти серед наведених вище.