Фрібет: особливості бонусу

  120

  Сучасні БК використовують різноманітні види бонусів для привернення уваги потенційних бетторів. Так, наприклад, особливим попитом користуються букмекерські контори з фрібетом. Цей тип бонусу подобається клієнтам азартно-розважальних майданчиків, таких як ВБет казино от uapc.org.ua. Привертати увагу букмекери намагаються, пропонуючи широкі лінії розпису, великий асортимент спортивних дисциплін, можливість робити ставки на неспортивні події, уважним обслуговуванням. Проте бонусна програма букмекерської контори грає не останню роль у популярності інтернет-майданчику.

  Що таке фрібет

  Фрібет — це особливий тип бонусу, що надається беттерам у вигляді безкоштовної ставки. Фрібети дозволяють беттерам робити ставку на спортивну подію, проте у тому випадку, якщо вона не зіграє, то кошти не будуть втрачені. Під час такого парі, як правило, надалі розвиток подій може продовжитися за однією з наступних схем:

  • Виграш. На баланс геймерам буде нараховано розмір виграшу, проте попередньо букмекер вираховує суму ставки та забере собі.
  • Повернення. Беттер може зробити потворний фрібет це дається не завжди.
  • Програш. Клієнт БК нічого не втрачає.

  Для того, щоб краще розуміти особливості такого бонусу для клієнтів букмекерських контор, розберемось на прикладі що таке фрібет. Наприклад, букмекерська контора пропонує геймеру сто гривень для безкоштовної ставки. При цьому беттер оформлює парі на спортивну подію, коефіцієнт дорівнює — 3.00. У такому випадку, виграш буде розраховуватися наступним чином 100 гривень перемножуються на коефіцієнт, від отриманої суми буде віднято суму фрібету. Чистий прибуток зараховується на рахунок геймера. Тобто (100 *3) = 300. Далі: 300-100=200. Отже, 200 гривень буде чистий прибуток беттора, який зараховується на його баланс. Ось так розраховуються виграші за фрібет за реєстрацію.

  Як отримати фрібет?

  Далеко не кожна букмекерська контора пропонує своїм клієнтам подібні бонусні пропозиції. Якщо вам цікава така пропозиція, то спочатку потрібно дізнатись де дають фрібети за реєстрацію, та які азартно-розважальні портали мають подібний тип заохочення в асортименті своєї бонусної програми.

  Зазвичай, існує два найпоширеніших варіанти отримання можливості на безкоштовну ставку в букмекерській конторі:

  1. Фрібет при реєстрації. У такому випадку геймер проходить реєстрацію на сайті букмекерської контори, вносить депозит. Після таких дій йому будуть нараховані кошти для безкоштовної ставки.
  2. Безкоштовна ставка під час проведення промоакцій. Такий тип фрібету розрахований на вже зареєстрованих клієнтів.

  Варто зазначити, що більшість БК із фрібетом пропонують таке заохочення саме на основі вітального бонусу для нових клієнтів. В якості промоакції подібні пропозиції зустрічаються набагато рідше. Інколи фрібет можна виграти. Так, наприклад, деякі БК проводять турніри, де за участь або досягнення певного статусу, беттер отримує такий подарунок. Варто зазначити, що існує фрібет без депозиту 2023 Україна. Подібні пропозиції українські букмекери пропонують не так часто, як би цього хотілося беттерам. Проте все ж таки вони існують.

  Які бувають умови?

  Безкоштовна ставка — це не завжди так просто, як може здатися на перший погляд. Досить часто можна спостерігати, що букмекерські контори висувають для своїх клієнтів додаткові умови, що ускладнюють умови відігравання такого бонусу. Тому бетторам потрібно розібратися не лише з тим, як отримати фрібет, а й і з тим які умови він висуває для своїх клієнтів та наскільки вони є вигідними.

  Особливо часто зустрічаються додаткові ускладнюючі фактори на фрібет без депозиту Україна. Взагалі-то бездепозитні бонуси завжди мають більш складні умови відігравання у порівнянні із депозитними заохоченнями. До додаткових умов відносять:

  • Обов’язковий мінімальний коефіцієнт для оформлення парі.
  • Термін дії заохочення.
  • Види ставок, де можна використовувати фрібет без депозиту.
  • Спортивні змагання, певні дисципліни де можна застосувати подарунок.

  Перед тим, як скористатися подарунком, що пропонують букмекерські контори з фрібетом без депозиту, важливо детально вивчити правила та умови використання бонусу. Це дозволить беттеру оцінити вигоду пропозиції, свої шанси на реалізацію існуючих вимог та можливість отримання реального виграшу.

  Джерело: forbes.com  • інші новини