Чи правильно одягати шкарпетки під босоніжки?

  2181

  Слово «моветон» присутнє, мабуть, у словниковому запасі кожної людини. Моветон – це порушення усталених загальносуспільних правил. Найчастіше ці умови стосуються соціальних аспектів: вчинків, виховання, манер, стилю, поведінки, естетики. Наприклад, не варто формувати свій образ за допомогою сумочки, взуття та аксесуарів однакового кольору. Вже декілька років стилісти вважають, що це псує look.

  Існує безліч прикладів поганого тону, та найпоширеніший з них – поєднувати босоніжки чоловічі https://sezon.ua/choloviche-vzuttya/сholovichi-bosonizhky зі шкарпетками.

  Такий «цікавий» тандем босоніжок і шкарпеток найчастіше викликає легку посмішку у перехожих, а якщо шкарпетки натягнуті мало не до колін – то й гучний сміх. Чому так? По-перше, це виглядає досить безглуздо та непривабливо, а по-друге, одягати шкарпетки під босоніжки – не логічно.

  Шкарпетки у спеку несуть шкоду для здоров’я

  Взуття, що відкриває стопу, носять у теплу пору року, коли спека справді дошкуляє. Закриті ноги перегріваються, потіють. Повітря не циркулює, а значить – піт не випаровується. Це ідеальні умови для розмноження хвороботворних бактерій, здатних провокувати небезпечні шкірні захворювання. Тому потрібно ретельно підбирати взуття найкращої якості https://sezon.ua/choloviche-vzuttya/сholovichi-bosonizhky.

  Якщо не носити сандалі на босу ногу, а постійно ховати стопи у шкарпетках, це може мати ще й інші наслідки:

  • неприємний запах;
  • грибок;
  • набряки;
  • подразнення;
  • алергію.

  Довести недоцільність одягання шкарпеток під босоніжки з практичної точки зору досить легко. Кожен з нас піклується про своє здоров’я. Що стосується естетичної сторони та питань стилю – це надважке завдання. Як пояснити затятим модникам, що білі гольфи аж ніяк не пасують до чорних босоніжок і виглядають неохайно? Адже весь пил осідає на шкарпетки, вони швидко втрачають чепурний зовнішній вигляд – забруднюються.

  Коли босоніжки та шкарпетки – табу?

  Молодші хлопці поки не наважуються на подібні експерименти, так звикли одягатися чоловіки старшого покоління. Якщо ви той, кому босоніжки без шкарпеток муляють, запам’ятайте:

  1. Не можна носити босоніжки та шкарпетки разом з короткими штанами чи шортами. Тоді ваш образ буде розриватися на частини, що є стилістичною помилкою.
  2. Не одягайте до взуття шкарпетки яскравого кольору (білі, чорні). Такий вигляд буде різати очі.
  3. Не потрібно натягувати шкарпетки на ікри, або до колін. Це створює ефект чобота. Таким зовнішнім виглядом важко вразити протилежну стать.

  Не важливо чи носите ви літнє взуття зі шкарпетками чи ні, важливо які саме босоніжки ви одягаєте. Якісні пари, сучасні моделі вітчизняного виробника можна придбати на сайті «Sezon.ua». Тут великий вибір, приємні ціни та гарне обслуговування. У нас купують стиль!