Чи може кредитний рейтинг вплинути на працевлаштування?

  18

  Чи можуть потенційні роботодавці відмовити вам у прийомі на роботу через недоліки у кредитній історії? Відповідальність — це один із ключових критеріїв при відборі кандидатів на вакансію. Її можна оцінити різними методами: під час співбесіди дізнатися про прийняті рішення попереднім працівником, його ставлення до обов’язків, запросити рекомендації від попередніх роботодавців і т. д. Однак, є ще один важливий аспект, який вказує, що потенційному працівнику підійде робота в Києві на robota.ua – це його фінансова дисципліна.

  Для яких вакансій важлива хороша кредитна історія кандидата?

  Це особливо актуально для посад, пов’язаних з обробкою готівки, доступом до конфіденційної фінансової інформації компанії, бухгалтерським обліком тощо.

  Робота, пов’язана з обігом грошей або матеріальних цінностей, вимагає від працівника вміння розумно керувати фінансами. Проте такі фактори, як не сплачені платежі або внесення до реєстру боржників, можуть негативно позначитися на шансах кандидата отримати роботу.

  Варто зауважити, що не всі роботодавці перевіряють кредитний рейтинг або фінансову історію. Проте, негативна кредитна історія може стати сигналом для роботодавця про певний ризик.

  За словами деяких рекрутерів всіх потенційних працівників перевіряє внутрішня служба безпеки – від прибиральника до керівника відділу. Особлива увага приділяється кредитній історії: коли особа отримувала кредит в банку, як швидко і за яких умов його погашала, чи відбувалося протермінування тощо. Зрозуміло, що у випадку, наприклад, коли кандидат взяв кредит для відкриття бізнесу, а потім виникли серйозні проблеми через непередбачувані обставини, така ситуація розглядатиметься індивідуально.

  Однак лише на основі кредитного рейтингу або історії не можна судити про кандидата повністю. Роботодавці беруть до уваги й інші аспекти. Проте негативний кредитний рейтинг або фінансова історія можуть стати причиною для детальнішого аналізу.

  Перед прийняттям на роботу, роботодавець повинен вивчити, наскільки надійною є особа, чи можна їй довіряти. Особливо це стосується посад з безпосереднім доступом до фінансових операцій або матеріальних цінностей компанії. Наприклад, працівник складу має повний доступ до всіх товарів, що продаються в магазинах. Якщо у нього є проблемна історія з кредитами, це може вплинути на його роботу і спричинити збитки для компанії.

  А розпочати пошуки роботи мрії завжди можна з ресурсу robota.ua. Залиште своє резюме, щоб шанси на хорошу роботу суттєво зросли.  • інші новини