5 фактів про автоцивілку, які варто врахувати перед оформленням ОСЦПВ

  75

  Маєте авто — купуйте автоцивілку або доведеться заплатити штраф. Ризик штрафів — головна причина купівлі ОСЦПВ більшістю автовласників України. Насправді паперовий поліс або популярна автоцивілка онлайн реально рятують від великих фінансових втрат. На що слід звернути увагу перед оформленням ОСЦПВ?

  Фінансова надійність страховика

  Ринок страхових послуг — це насамперед гроші. У випадку з автоцивілкою ви платите компанії, вона після аварії компенсує витрати кожному потерпілому. Вибирайте страховика, який має багаторічний досвід та потужний фінансовий резерв. Страхова компанія ARX на ринку більш як 27 років, має найвищий в Україні рейтинг фінансової стійкості uaAAA.

  Швидкі виплати постраждалим

  Якість врегулювання страхових випадків підконтрольна Моторному (транспортному) страховому бюро України (МТСБУ). Щоквартально МТСБУ публікує «світлофор» — кольорові індикатори оцінки роботи страховиків на ринку ОСЦПВ. Червоний колір сигналізує про серйозні проблеми компанії. Жовтий — про зниження якості послуг. У ARX протягом багатьох років стабільно позитивний зелений маркер.

  Пряме врегулювання

  Надійний страховик погоджує умови компенсації без участі клієнта. На сайті МТСБУ є список страховиків, які уклали угоди про пряме врегулювання. Серед 12 українських компаній є й ARX.

  Пряма купівля полісу

  Купуйте без онлайн-агрегаторів та посередників: ви зацікавлені в офіційному оформленні полісу. Якщо дані про страхування відсутні у Єдиній базі даних МТСБУ — співробітники поліції можуть виписати штраф на законних підставах, а страховик оскаржить заяву на компенсацію збитків. Оформлення онлайн-страхування на сайті ARX гарантує негайне розміщення інформації про поліс в Єдиній базі. Компанія пропонує 5 вигідних програм страхування, в тому числі з можливістю економії вартості полісу до 25%.

  Корисні послуги

  Досвідчені страховики пропонують додаткові послуги власникам полісів ОСЦПВ. Вкрай важлива цілодобова робота служби підтримки: фіксація ДТП, допомога в складанні Європротоколу. Автоконсьєрж ARX викличе евакуатор, допоможе екстрено доставити до 10 літрів палива, замінити колесо або відкрити замок, що замерз на морозі.

  Мобільний додаток My ARX містить дані про ваші договори страхування та договори ваших родичів. Незалежно від якості інтернет-з’єднання в програмі доступний поліс для демонстрації поліціянтам або складання Європротоколу.

     • інші новини