11 способів використовувати липкий ролик для одягу в побуті

    7

    Аксесуар стане у нагоді для швидкого прибирання навіть у важкодоступних місцях.

    1. Очистити салон автомобіля

    Липкий ролик може стати дешевою та ефективною альтернативою автомобільному пилососу. Аксесуар стане в нагоді для чищення оббивки сидінь від вовни та крихт, манжети важеля коробки перемикання передач, приладової панелі, простору для склянок, килимків у багажнику та інших місць, де накопичується пил та сміття.

    2. Видалити шерсть свійських тварин

    Шерсть вихованців залишається не тільки на одязі, а й взагалі по всьому будинку. У ситуаціях, коли ліньки діставати пилосос або під рукою немає спеціальної щітки, на допомогу прийде липкий ролик. Їм легко та швидко можна прибрати шерсть з меблів, килимів, подушок, постільної білизни та інших предметів, включаючи лежанку та іграшки тварини.

    3. Прибрати комах та павутину

    Мертвих мух, мошок, комарів та інших комах найчастіше можна зустріти на підвіконнях, якщо на вікнах не встановлені москітні сітки . Останки в два рахунки можна зібрати липким роликом. Його також можна використовувати, щоб позбутися павутиння або почистити ролети та рулонні штори від пилу.

    4. Зібрати дрібниці для творчості

    Бісер, паєтки, стрази та інші деталі для рукоділля можуть бути настільки дрібними, що їх складно зібрати звичайним віником. Після збирання пилососом навряд чи захочеться копатися у смітті, щоб використовувати елементи ще раз. А ось після липкого ролика можна струсити намистинки та іншу дрібницю в контейнер і скласти їх назад в упаковку.

    5. Видалити блискітки та конфетті

    Дрібні блискітки та конфетті можуть так міцно прилипати до підлогового покриття та меблів, що ще довго нагадуватимуть про свято навіть після ретельного прибирання віником або пилососом. А ролик для одягу впорається всього за пару хвилин: достатньо провести по блискітках, і вся дрібниця залишиться на липкому папірці.

    6. Почистити динаміки

    Динаміки колонок часто захищені дрібною металевою сіткою або тканиною, де скупчується пил. Після збирання ганчіркою на покритті можуть залишатися розлучення, до того ж при використанні вологого матеріалу є ризик зіпсувати техніку, якщо вода потрапить усередину. Липкий ролик стане безпечною альтернативою: достатньо провести пару разів по захисному покриттю динаміка, і від пилу не залишиться сліду.

    7. Почистити сумки та рюкзаки зсередини

    Усередині сумок і рюкзаків накопичується пил, папірці, крихти та інше дрібне сміття. І регулярне витрушування не завжди справляється із проблемою. Навіть якщо аксесуар можна випрати, у складках, швидше за все, все одно залишиться сміття. Спробуйте почистити липким роликом. Ретельно пройдіться по всіх куточках загального відділення та кишенях.

    8. Прибрати ящики

    Навіть на дні ящика, в який кладуть виключно чисту білизну, може збиратися пил та дрібне сміття. Не завжди виходить навести лад без спеціальних насадок для пилососа, а звичайна волога ганчірка може залишити бруд і розлучення.

    Якщо є можливість, дістаньте пусту скриньку. Акуратно постукайте по стінках, щоб вибити сміття зі стиків. Потім зберіть пил липким роликом.

    9. Зібрати розбите скло та інші гострі предмети

    Збирати дрібні уламки руками – досить небезпечна витівка . При цьому можна побачити далеко не всі елементи. Липка поверхня ролика здатна прибрати навіть пилоподібні частинки розбитого скла як на підлозі, так і на килимових покриттях, меблів і важкодоступних місцях на кшталт простору під ліжком.

    Ролик нагоді і в ситуаціях, коли ви втратили голку. Ретельно пройдіться інструментом у місці, де ймовірно впав гострий предмет.

    10. Почистити абажури

    Прання або збирання пилососом може деформувати конструкцію абажура або зіпсувати матеріал, з якого він виготовлений. Липкий ролик допоможе дбайливо і швидко позбутися пилу, не залишаючи пошкоджень.

    11. Видалити пил з м’яких іграшок

    Звичайно, час від часу м’які іграшки потрібно прати , щоб почистити їх як слід. Але в перервах між праннями цілком можна використовувати липкий ролик, щоб зняти з поверхні осілий пил.

    Ролик буде особливо доречним тоді, коли всередині іграшок є механізми, мікросхеми та інші елементи, які неможливо витягти і бояться води.