Екотуризм: сайти, які допоможуть все організувати

369

В наш час існує величезна кількість організацій, які можуть розповісти про особливості екотуризму, особливості конкретних регіонів і допомогти все організувати. А команда Всвіті вам про них розповість.

greek-beach

VISIT

Це не просто запрошення відвідати цікаві місця, а дотепна абревіатура: Voluntary Initiatives for Sustainability in Tourism, тобто «Волонтерські ініціативи для сталого розвитку туризму». Ресурс був створений саме для того, щоб допомогти мандрівникам і туроператорам працювати і дбати про природу разом, в той самий час роблячи це все максимально доступним для бажаючих. Просто заповніть форму на сайті – і вперед.

Tourism Concern

Ця організація акцентує увагу на питаннях, що стосуються туризму і навколишнього середовища. «Туризм – це етична, культурна і чесна співпраця мандрівника і місцевих жителів», – стверджують організатори. Вони хочуть бути впевненими, що ваш відпочинок не зашкодить місцевим жителям, а ще краще – принесе їм користь. Туроператори і влада повинні враховувати інтереси людей, перед тим як дозволяти відправлятися кудись. Необхідно завжди зважувати всі «за» і «проти», бачити цілісну картину. Компанія працює з 1988 року. За цей час вони встигли не тільки розробити власну туристичну стратегію, а й видати величезну кількість матеріалів, які допомагають дізнатися про екотуризм більше. Бонус – великий вибір напрямків і занять.

Barbara-Weibel-Thailand-Mae-Taeng-Elephant-Nature-Park-large

The Travel Foundation

Організація була заснована в якості благодійної, в 2003 році. Вони підтримують усіх зацікавлених в туризмі – від волонтерів до туроператорів, місцевих туристичних і бізнес-угруповань, які ставлять собі за мету складати і розвивати програми активного і корисного туризму. Їх діяльність спрямована на те, щоб переконатися, що туризм принесе тільки користь місцевості і жителям, які прийматимуть гостей. На сайті можна знайти інформацію про те, як подорожувати цікаво, з користю і без шкоди оточуючим. Програма працює в багатьох напрямках і з багатьма партнерами. Найчастіше найбільший інтерес спостерігається в місцях, де розвиток туризму дійсно зможе змінити ситуацію на краще.

EcoClub.com

Це міжнародний клуб екотуризму та одна з найдавніших туристичних соціальних мереж. Вона була заснована в 1999 році з метою поширення філософії і практики «зеленого туризму», для підтримки професійних мандрівників і дослідників. Засновники вірять, що правильна організація дозвілля дозволить місцевим громадам отримати багато переваг. Вони вірять у вільні подорожі і волонтерський рух, що стирають кордони між країнами і культурами, при цьому дозволяючи зберегти особливості та оригінальність кожної з них. Екоклуб з’явився в одному з перших центрів як демократії, так і туризму – Афінах. На сайті можна знайти екологічно доброзичливі готелі та інші заклади і навіть роботу.

one-planet-1050x700

International Ecotourism Society

Ця некомерційна організація також займається промоутингом «зеленого туризму». Вона, з’явившись в 1990 році, стала однією з перших компаній, які почали працювати в цьому напрямку. Тут розробляються програми, маршрути, навчальні матеріали. Засновники вважають, що туризм можна зробити таким собі знаряддям для консервації та захисту природного і культурного розмаїття. У число учасників програми входять понад 120 країн, які представляють місцеві туристичні оператори, менеджери, архітектори та інші фахівці. Тут без проблем можна знайти інформацію, яка вас цікавить, і вибрати напрямок подорожі.

 

Джерело: weloveua